Гітара онлайн - для тих, хто вперше взявся за інструмент Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.07.2013 16:04 · Розділ: Музика

Вже трохи відішли на другий план ще не такі давні вечірні "тусовки", в дворах біля будинку, з незмінною гітарою. Здається, кожен другий підліток, у віці близько 15 років мріяв про те, як він убиває наповал дівчаток своїм вокалом і умінням перекручувати лади.

Ніхто у той час не міг собі уявити, що колись з'являться уроки "гітара онлайн".

Тоді, щоб навчитися грати на цьому струнному інструменті, доводилося вишукувати затерті до дір самовчителі, які, в основному, мало чим допомагали, або консультуватися у знайомих, які і самі-то толком не уміли грати.

Записатися в музичну школу по класу гітари теж не представлялося можливим, по-перше, тому, що вільних місць не було, а по-друге, тому, що вам окрім цього інструменту підсовували ще один, наприклад домру, від якої вас коробило.

Зараз, з розвитком технологій, у вас з'явилася можливість навчитися грати на гітарі, не виходячи з дому, без відриву від роботи(навчаючись під час обідньої перерви), без істотних витрат при виклику персонального учителя додому.

Таку можливість вам дасть "гітара онлайн". Крім того, що ви можете вибрати професіонала із зручною вам методикою викладання, ви також можете погоджувати час і наповненість уроків. Все, що вам для цього треба - сама гітара, комп'ютер, підключений до інтернету, скайп і веб-камера.

Наверное, каждый человек, который с легкостью может играть на музыкальных инструментах, в свое время начинает писать музыку. А если хорошо получается, то можно с этого попробовать получить выгоду. Как продать аккомпанемент? Этим вопросом задаются многие молодые композиторы. Для этого существуют специализированные сайты типа http://guitaruser.ru/. Попробуйте, возможно написание музыки станет вашим источником постоянных доходов.


Інші новини розділу