Вибираємо ворота для дому: поради дизайнерів Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2013 12:29 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту www.trattoria-terrasa.ru
Фото з сайту www.trattoria-terrasa.ru

Як людину стрічають по вбранню, такі і дім зустрічають по воротях. Саме ворота вважаються візитною карткою кожного будинку, адже вони є тим першим, на що падає погляд випадкового перехожого чи вашого гостя. Тому при виборі воріт необхідно подбати не лише про їхні функціональні можливості, але й про дизайн та естетичний вигляд. Інакше ви ризикуєте заробити собі звання людини з відсутністю смаку.

Приступаючи до вибору воріт, необхідно виходити з дизайнерських особливостей самого будинку. Зверніть увагу на загальний стиль вашого дому, кольори та матеріали, з яких виготовлені окремі його елементи. Подбайте і про те, щоб огорожа вписувалася в загальну картину будинків на вулиці.

Якщо зі стилем ви більше-менш визначилися, подумайте над тим, що в кінцевому результаті хочете отримати від своїх воріт. Якщо ви з якихось причин не любите виставляти приватне життя напоказ чи просто полюбляєте по засмагати на подвір’ї, вибирайте суцільні полотна. На противагу розповсюдженій думці, глухі полотна можуть бути красивими. Головне – не зупиняти фантазію: доповнивши їх кованими елементами контрастних кольорів, різьбою та ажурними деталями або зробивши акцент на оригінальних опірних стовпах, ви отримаєте надійні ворота, естетичну цінність яких ні в кого не викликатиме сумнівів.

Останнім часом популярністю користуються ворота з профнастилу. Цей матеріал коштує недорого у порівняні з іншими видами, вирізняється досить високою надійністю, а у випадку, якщо покрівля також виготовлена з профнастилу, ще й чудово впишеться в загальну картину.

Якщо ви маєте намір купить надійні, розкішні і при цьому недорогі ворота, заходьте на сайт http://www.vsv-group.com.ua. В Донецке, Києві, Харкові, Львові та інших великих містах України вибір воріт представлений досить широко, а деякі компанії, окрім товару, пропонують ще й послуги дизайнерів, які допоможуть вам вибрати найбільш вигідний варіант.

Деяким людям глухі конструкції видаються надто громіздкими та незграбними. В такому випадку свій вибір краще зупинити на наскрізних конструкціях. Серед них найбільшу популярність отримали ковані вироби. Це не дивно, адже ковані ворота виглядають розкішними та легкими, а можливість виготовити їх а замовлення дозволить зробити ворота ще й максимально оригінальними. Наскрізні конструкції бувають також ґратчастими, сітчастими та дерев’яними – якщо дерев’яні елементи набиті на каркас не впритул.

Є також змішані варіанти – ідеальне рішення для тих, хто не бажає відмовлятися від вишуканості кованих виробів, та при цьому хоче зробити затишнішим своє подвір’я.


Інші новини розділу