Найбільш екстравагантні пам'ятки Відня Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2013 22:05 · Розділ: Культура

Відень – надзвичайно красиве місто, з багатою історією та культурою. Славиться столиця Австрії величезною кількістю пам’яток, які залишають незабутні враження у душі навіть найбільш вимогливих туристів. Саме у Відні, музичній столиці Європи, жили і творили знамениті на увесь світ композитори та музиканти, отож і пам’яток музичного спрямування тут безліч. Є у Відні й вкрай оригінальні пам’ятки, які приваблюють любителів усього незвичайного та почасти навіть екстравагантного.

І головне – У Відні туристам є де з комфортом зупинитися, при чому за помірні ціни. Якщо ви любитель веселощів, шуму та розваг, вибирайте готель в центрі, неподалік пожвавлених вулиць та відпочинкових закладів.

Однак вернімося до пам’яток, незвичність яких кидає їх в самісінький центр уваги приїжджих.

Будинок Хундертвассера (фото з io.ua)
Будинок Хундертвассера (фото з io.ua)

Будинок Музики у Відні. В цьому музеї, розташованому в старовинній відреставрованій будівлі, можна не лише ознайомитися з різними музичними інструментами та дізнатися історію життя і творчості великих композиторів, але й спробувати себе в ролі диригента знаменитого на увесь світ Віденського оркестру. Більше того, в окремих злах відвідувачі зможуть послухати звуки майбутнього та навіть відчути себе в ролі музичного інструменту. І ще багато-багато всього цікавого.

Єдиний у світі Музей глобусів розташувався саме у Відні. У ньому відвідувачі можуть побачити 260 експонатів, серед яких і глобус Меркатора, виготовлений в 1541 році, і глобус Петера Аніха (1759), і глобус Геми Фрізіуса, створений в 1536 році.

Башта божевільних або ж Музей патологоанатомії. Людям зі слабкими нервами сюди краще не потикатися – моторошні експозиції людських патологій, заспиртовані органи, препаровані черепи, і експонати, що наочно демонструють наслідки венеричних захворювань – щоб витримати все це, треба чимало зусиль та міцну силу духу. В музеї можна побачити голову вбивці імператриці Сісі.

Будинок Хундертвассера. Хундертвассер, знаменитий у Відні архітектор, збудував собі досить незвичний дім. Вікна цієї вкрай оригінальної будівлі розташовані безладно по всьому периметру споруди, стіни якої пофарбовані в яскраві барви. Практично кожен елемент цього інтер’єру нагадує людині про природу, отож будівля несе й глибокий філософський підтекст.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?