Яку тематику вибрати для сайту Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2013 20:49 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту kataev.in
Фото з сайту kataev.in

Сьогодні заробіток в Інтернеті приваблює та зацікавлює багатьох користувачів. Однак далеко не у всіх виходить перетворити все це у високий дохід. Причин цьому може бути безліч. Комусь бракує досвіду, комусь – настирності та терпіння, а хтось просто не може чітко окреслити у своїй уяві те, чим він би міг займатися. Проте більшість розуміють, що для того, щоб заробляти в Інтернеті, необхідно мати власний сайт, який відкриває чималі можливості заробітку на рекламі, продажі посилань тощо.

Однак відкрити свій сайт – справа непроста. І навіть не в плані організаційних процесів, пов’язаних з відкриттям, адже сьогодні існує чимало сервісів, які пропонують послуги з відкриття власних сайтів, як безкоштовно, так і за гроші. Тому реєстрація сайту – це далеко не перша й не остання проблема, з якою зіткнеться починаючий веб-майстер.

Отож з чого почати? Найперше, слід визначитися з тематикою. Багато людей приділяють цьому моменту занадто мало уваги, дивуючись потім, чому сайт навіть з високою кількістю відвідувачів не приносить очікуваного доходу. Насправді ж від вибору тематики залежить дуже багато нюансів. Про них і піде мова нижче.

По-перше, необхідно розуміти, що тематика сайтів буває комерційної та некомерційної спрямованості. До першої належить сайти, присвячені нерухомості, фінансам, будівництву, туризму та бізнесу. Некомерційні сайти – це ресурси інформаційного спрямування. Вони піднімають теми дієт, хобі, гороскопів, догляду за собою, кулінарії тощо.

Якщо ви тільки починаєте, варто обрати сайт некомерційної тематики. Вам буде легше просунути його в ТОП, оскільки конкуренція в цьому відгалуженні значно менша. Однак і тут вибір тематики дуже широкий. Щоб зрозуміти, що приноситиме дохід, вам доведеться покопатися в Мережі і навчитися працювати з деякими сервісами.

Якою ж повинна бути тема, щоб вона могла приносити прибуток? Є три основні критерії, на які варто звернути увагу в першу чергу:

- популярність теми серед користувачів мережі;
- Невелика конкуренція, яка дозволить просунути сайт в Топ з невеликими затратами;
- широка база потенційних рекламодавців, які, власне, й дозволять вам заробляти.

Тема насамперед повинна бути цікавою вам, і ви повинні бути з нею більш-менш ознайомлені, інакше дуже скоро можете відмовитися від своєї затії. Необхідно подбати і про вибір ключових слів до тієї чи іншої теми, по яких користувачі приходитимуть на ваш ресурс.


Інші новини розділу