Кілька способів весело провести час вдома Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2013 18:25 · Розділ: Розваги

Фото з lady.tochka.net
Фото з lady.tochka.net

З появою та розповсюдженням Інтернету в багатьох з нас поняття «відпочинок» та «вільний час» асоціюються в уяві з комп’ютерними іграми, спілкуванням у соцсітках та просто прогулянками по Інтернету в пошуках чогось цікавенького. Та навіть коли все це остогидне до неможливості,і в пошуках якогось заняття ми відриваємо голову від монітора, - через декілька хвилин ми далі повертаємося до комп’ютера. Ні, не через те що нема роботи – можна ж, для прикладу, прибрати в домі, зварити їсти чи сходити в магазин, та хіба ж це відпочинок?..

Насправді ж способів розважитися не входячи з дому існує безліч. Можна почитати якусь цікаву книгу, зайнятись рукоділлям, почитати смішні історії та анекдоти про студентів або ж запросити до себе компанію друзів, і весело з ними провести час. Все, що вам для цього знадобиться, це телевізор, ігрова приставка, фільми, настільні ігри та друзі,зрозуміло ж. І навіть якщо якогось одного інгредієнта не вистачає (окрім останнього, звісно) – не біда: трішки фантазії дозволить виправити ситуацію.

Ось кілька способів повеселитися з друзями.

1. Влаштуйте галасливу вечірку. Варіант цей, щоправда, банальний до неможливості, та все одно цікавий. Просто зберіть друзів разом, заздалегідь продумавши, що зготувати. Краще за все організувати тематичну вечірку.

2. Якщо вас зібралося багато, зіграйте в «Крокодила» чи «Мафію». Знаю-знаю, ці заняття комусь можуть видатися нецікавими та безглуздими, однак, повірте, в компанії близьких друзів вони перетворюються на справжні веселощі.

3. Влаштуйте спільний домашній кіносеанс – звісно, що фільми вдома ви й без того дивитеся частенько, проте у компанії друзів все це відбувається набагато цікавіше.

4. Якщо у вас є ігрова приставка, то гріх цим не скористатися - відеоігри, функція корпоративного режиму, емоції та адреналін – словом, ціла купа задоволення, особливо, коли граєш з приятелями. А ще краще організувати невеликий турнір зі скромними, але оригінальними призами.

5. Можливо, саме зараз настав час витягти стареньку «Монополію», яка вже роками припадає пилом десь на полиці? Азарт та інтерес в сукупності зі спогадам двадцятилітньої давності – що може бути краще для відпочинку з давніми друзяками?

6. Ще один варіант – влаштувати кулінарний вечір. І незалежно від того, хлопець ви чи дівчина, вам обов’язково сподобається вечірка з власноруч приготованими стравами. Головне – заздалегідь скласти список страв та подбати, щоб в наявності були всі інгредієнти.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.