Дитячі книги, які не варто давати дітям Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2013 19:25 · Розділ: Суспільство

Фото з www.vse-interesno.info
Фото з www.vse-interesno.info

Багатьох батьків хвилює той факт, що сучасні діти мало читають. Проте, як виявилося, в цьому є один беззаперечний плюс – ви можете бути впевнені, що їм до рук не потрапить одне з перелічених нижче видань.

Взагалі за кількістю зовсім не дитячих книг лідерство тримають американці, які з раннього дитинства намагаються пояснити малюкам речі, не призначені для їхнього розуміння.

Лідерство дісталося виданню, присвяченому нетрадиційним стосункам. Так, справжня сімейна ідилія розгортається на сторінках книги з промовистою назвою «Нова татова дружина на ім’я Роберт». Мета книги – допомогти дитині, один із батьків якої вступив в одностатевий шлюб.

Друга книга - «Тато п'є, тому що ти плачеш» - творіння групи американських психіатрів, які вирішили доступною мовою пояснити дітям причини алкоголізму в сім’ї. А ось іще одне видання, вже сама назва якого викликає сумніви з приводу адекватності авторів. Так, можна лише уявити, чого навчить дитину посібник під назвою «Істерика як вірний засіб одержати те, що ти хочеш».

Як ви гадаєте, в якому віці дитині повинна дізнатися правду про наркотики? Думки з цього приводу розбігаються, однак автори видання «Це просто травичка!» вважають, що найбільш слушний вік – від 3 до 5 років. У книзі оповідається, як маленька героїня одного дня, відчувши в домі дивний запах, зайшла до кімнати батьків, і застала їх за курінням марихуани. На ранок мати влаштувала дитині справжню екскурсію, пояснюючи їй, що таке наркотики і чому дітям ні в якому разі не слід їх вживати.

На щастя є безліч книг, насправді корисних для дітей. Це і розвивальні книги для малюків, і підручники, і книги по черчению на сайте http://sotniknig.com.ua – тут ви знайдете широкий вибір літератури для дітей різного віку.

Що ж стосується нашого списку, то до нього потрапила й книга американських казкарів під назвою «Де б ти хотів бути похований?». У ній розповідається про єгипетські піраміди, грецькі мавзолеї та інші поховання. Орієнтована вона на дітлахів 5-річного віку.

Наступна книга – справжня соціальна драма. Носить вона промовисту назву - «Речі, які є в дітей багатих батьків, і які ти ніколи не отримаєш».

У зв’язку з тим, що в США проблема дитячого ожиріння стоїть досить гостро, автори книги «Хлопчик, який помер, тому що з'їв всі овочі», оповідають, як шкідливо переїдати. Що ж, цікавий підхід до дитячого виховання, нічого сказати. Однак далеко не всі батьки погодяться з її виховною цінністю…


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.