Найбільш приголомшливі готелі світу Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2013 14:08 · Розділ: Цікаві факти

Якщо колись готелі служили місцем, в якому могли провести ніч приїжджі, то сьогодні вони перетворилися у справжні витвори архітектурного мистецтва. А сучасні технології дозволяють втілити навіть найсміливіші фантазії в життя.

Water Discus – проект, розроблений архітекторами з Польщі. Верхня частина готелю підніматиметься над водами Перської затоки на висоту 7 метрів, тоді як нижня занурюватиметься на глибину 10 метрів. При цьому нижній диск споруди зможе по спеціальній трубі підніматися до верхнього, в результаті чого відвідувачі зможуть спершу помилуватися мешканцями місцевих вод, а потім піднятися і завітати в бар. Всього в готелі планують обладнати 21 номер, тут буде басейн, спа-центр, ресторан та вертолітні майданчики.

Якщо ж ви хочете чогось по-справжньому оригінального, вирушайте до Dinner In The Sky. Вперше цей ресторан, який пропонує пообідати в небі, було встановлено в Бельгії. З того часу він встиг побувати в 44 країнах світу, а цього року прибув нарешті до Києва. Що ж собою являє ця мобільна конструкція?

Кілька столиків, підвішених на висоті 50 метрів над землею, та стільці, на які спеціальним краном доставляють відвідувачів. На іншій платформі, за бажанням відвідувачів, можуть виступати музиканти.

Оригінальними готелями та ресторанами багатий Берлін – саме тут розташувався п'ятизірковий готель Radisson Blu Hotel. Зовні він нічим особливим не вирізняється: звичайна собі будівля, сучасна та стильна, однак не більше. Проте всередині… Всередині в ньому розташувався величезний акваріум, в 1 000 000 літрів води якого мешкає 2,5 тисячі тропічних риб - всього 56 видів. Всередині акваріуму проходить ліфт, який вміщає три десятка осіб, піднімаючи гостей на оглядовий майданчик. Вікна готелю виходять всередину будівлі, відкриваючи вид на акваріум, підсвічений світлом блакитної барви.

Польський прект готелю в Перській затоці
Польський прект готелю в Перській затоці

Ще один готель, який заслуговує уваги, планують збудувати в Дубаї. Вже найближчим часом тут зведуть Dynamic Building – готель, який обертатиметься навколо своєї осі. Він займатиме 15 поверхів хмарочосу, інші поверху дістануться офісам, квартирам та віллам. Всього вежа сягатиме у висоту 420-метрів, а обертатиметься вона зі швидкістю 6 метрів на хвилину. Один повний оборот будівлі займатиме 90 хвилин.


Інші новини розділу