Австрійська пивоварня пропонує скупатися в басейні з пивом Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2013 12:52 · Розділ: Цікаві факти

Якщо ви палкий любитель пива, обов’язково завітайте в Австрію. Тут неподалік гори Старкенбергер розташовується старенька пивоварня, яка пропонує своїм відвідувачам досить незвичну послугу: не лише скуштувати хмільного напою, звареного з дотриманням місцевих традицій, але й скупатися в басейні з пивом. Вік пивоварні налічує не одне століття, отож ви можете бути впевнені, що пиво тут – те, що треба. За басейн з пивом доведеться заплатити не менше трьох сотень доларів. При цьому купатиметеся ви не в чистому пиві, а у воді, в яку додають хмільний напій. Тим не менше, на один басейн йде 300 літрів пива.

Скупатися в пиві можна не лише в Австрії – на території Чехії – країни, яка славиться своєю любов’ю до пива та вмінням варити цей напій, - є чимало курортів, які пропонують зануритися в справжню пивну бочку, наповнену пінистою рідиною, і, взявши в руки кухоль з пивом, віддатися істинній насолоді. Одним з таких курортів є знамениті Карлові Вари. Така ванна чинить прекрасний вплив на нашу шкіру та організм, а кухоль напою дозволяє відновити баланс вологи, необхідний для його нормального функціонування.

До речі, позитивний вплив пива на організм людини неодноразово доводився вченими.

Щоправда, мова йшла про натуральне пиво, живе, без різних хімічних добавок. Пиво виводить з організму шкідливі солі алюмінію, а також канцерогени, що знижує ризик розвитку раку та інших захворювань. А співробітники Мюнхенського інституту пива науково довели, що одна літра нефільтрованого напою вдесятеро корисніша, ніж одна літра молока.

Знаменитий вчений Кох був переконаний, що вживання пива вбиває бактерії холери. І справді, в Середні віки, коли це захворювання косило людей, працівники пивоварень вкрай рідко йому піддавалися. Такої думки дотримувалися і чеські професори Глава і Томаєр. В багатьох лікарнях світу пивом запивали ліки. Ця традиція місцями зберігалася аж до середини ХІХ століття.

Про користь пива неустанно говорять і австрійські пивовари, тим більше, що їм на руку зіграв один цікавий випадок: в містечку Грац ріс хлопчик, худорлявий та хворобливий. Йому порадили пити пиво (в розумних кількостях, звісно). Хлопчик виріс, і став мужнім міцним чолов’ягою. Цей хлопчик - не хто інший, як Арнольд Шварценеггер.

Що ж стосується пивних ванн, то вони відновлюють репродуктивні функції людського організму, прекрасно впливають на шкіру, роблячи її гладенькою та шовковистою.


Інші новини розділу