4 способи заробити за допомогою власного сайту Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2013 15:20 · Розділ: Життя

На сьогоднішній день існує чимало способів заробити в Інтернеті. Для більшості із них необхідна наявність власного сайту.

Створенням сайтів на сьогоднішній день займається чимало компаній. Є можливість створити сайт самому, щоправда, для цього необхідна наявність певних знань. Існують також спеціальні безкоштовні хостинги, на яких ви зможете, керуючись інструкціями, розробити проект власного сайту без надлишкових зусиль.

При цьому необхідно пам’ятати, що питання, кому довірити створення сайту, залежить в першу чергу від цілей, які ви переслідуєте. Якщо вам необхідний простенький ресурс, присвячений описові якоїсь події, вистачить і безкоштовного шаблону. Якщо ж ви плануєте заробляти, і заробляти чимало, краще заручитися підтримкою професіоналів.

Існує декілька способів заробити на своєму сайті, проте слід пам’ятати, що для того, щоб перетворити сайт в свій основний дохід, вам доведеться чимало попрацювати.

Першим і найпростішим способом заробити є продаж посилань. Все, що вам потрібно зробити, це зайти на біржу посилань, підшукати клієнта та розмістити на своєму сайті посилання на інші ресурси – за це ви отримуватимете гроші. Ці посилання розміщуються знизу, тому загального вигляду сторінки не псують. Система повністю автоматизована, отож розмістивши посилання один раз, ви зможете отримувати дохід протягом досить тривалого часу. При цьому ви самі зможете визначати вартість розміщених посилань. Ваш прибуток залежить в основному від рейтингу сайту в пошуковій системі, а не від кількості відвідувачів.

Заробляти можна і на рекламних блоках – прибуток ви отримуватимете в залежності від кількості показів статичного блоку або від кліків по рекламі. Є можливість підібрати тематичну рекламу. Система вираховує дохід автоматично, тому підвищити ціну за свої послуги не вийде.

Немалий дохід приносить і автоматичне розміщення статей на вашому сайті. Окрім доходу, ви отримуєте ще й можливість заповнити свій ресурс тематичним контентом, однак ці статті займають на сайті більше місця, ніж рекламні блоки та посилання.

Статті можна писати самостійно. Необхідно лише знайти роботодавця, запропонувавши йому написання описів його товарів та послуг і розміщення їх на своєму сайті. Тут ви також зможете регулювати ціну,шукаючи замовлення з більшим бюджетом. Проте й часу доведеться витратити значно більше, адже система не автоматизована, і тексти доведеться писати самостійно.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.