Етапи становлення успішного трейдера Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2013 14:10 · Розділ: Економіка

видеообучение на форекс
видеообучение на форекс

Серед усіх користувачів Інтернету на сьогоднішній день важко знайти людину, яка б ні разу не чула про Форекс. Рекламою Форексу рясніють сторінку різних Інтернет-ресурсів, про нього розповідається в соцмережах та на форумах. І найважливішим питанням, яке тривожить тих, кого зацікавив міжнародний валютний ринок, є питання, чи можна насправді заробити на Форексі? Очевидно, можна, але далеко не у всіх це виходить. Спеціалісти навіть назвали етапи становлення успішного трейдера, і з результатів цього аналізу випливає, що переважна більшість новачків відсіюється вже на першому етапі, після двох трьох тижнів торгів на валютному ринку.

Так, саме перший етап, який отримав назву «підсвідомої некомпетентності успішного трейдера». Люди, які стають учасниками ринку, здебільшого не заглиблюються у вивченні основ торгівлі, її особливостей та нюансів. Всі їхні знання обмежуються скачаними з Інтернету посібниками, біографіями мільйонерів, які зробили статок на ринку, та двома-трьома програмами. До цього додається видеообучение на Форекс– і на цім все: люди не знають ні правил, ні стратегій, а емоції, викликані першими втратами, виявляються сильнішими, ніж бажання заробити. Цей період триває два-три тижні, і після нього залишається зовсім небагато гравців.

На другому етапі трейдер починає усвідомлювати свою некомпетентність. Він розуміє, що Форекс – це не гра, де залишається уповати на удачу, а ринок, зі своїми правилами та принципами. Мільйонери цікавлять його тепер не в плані біографії, а в плані написаних ними статей. Трейдери випробовують практично всі відомі стратегії, однак у більшості з них нічого не вдається. Бажаючих заробити залишається ще менше.

На третьому етапі трейдер розуміє, що запорука успіху – це не система торгівлі, а спосіб мислення, вміння контролювати емоції, холоднокровно використовуючи здобуті раніше знання. Трейдера починають цікавити психологічні аспекти торгівлі.

На четвертому етапі ні численні невдачі, ні виграші не викликають у трейдера надміру емоцій – все, що відбувається, він сприймає як числа та роботу. Угоди здебільшого приносять прибуток, оскільки в трейдера виробилася своя власна система торгів.

Далі настає завершальний етап – «підсвідома компетентність успішного трейдера». Як і водій з багаторічним стажем впевнено веде авто і його рухи відточені до автоматики, так і трейдер на цьому етапі рефлекторно проводить угоди.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.