17-літній американець здійснив кругосвітню подорож Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.07.2009 12:50 · Розділ: Життя

17-літній американець, Зак Сандерленд став наймолодшим мандрівником, якому вдалося самостійно здійснити навколосвітню подорож. За 13 місяців він пройшов на своїй яхті 45 тисяч кілометрів, долаючи бурі, неполадки з обладнанням та небезпеку піратських нападів. Коли його судно під назвою "Іntrepid" ("Безстрашний") увійшло до бухти Маріна дель Рей в Каліфорнії, сотні людей, вітали хлопця.

Фото взяте з сайту thepanamapost.com
Фото взяте з сайту thepanamapost.com

Юний мандрівник вийшов в море 14 червня минулого року на яхті, довжина корпусу якої складає 11 метрів. Весь цей час він підтримував постійний зв'язок з батьками по супутниковому телефону. Під час плавання Зак харчувався в основному замороженими напівфабрикатами.

Хлопець розповів, що його спіткало немало важких моментів, але він ні разу не сумнівався в успіху. Під час свого плавання, Зак дізнався багато нового про світ. "Я бачив, наприклад, як в землянці живе сім'я з 13 чоловік і коли з ними починаєш спілкуватися, виявляється, що вони добрі люди", - говорить Сандерленд. А в Індійському океані він ледве уникнув нападу піратів, які оточили його судно, але відступили, злякавшись наближення військового корабля.

Проте,схоже, що Сандерленд недовго залишиться рекордсменом в категорії мандрівників-юніорів. Ще більш юний Майк Перхем з Великобританії повинен, як очікується, завершити своє кругосвітнє плавання через три тижні. Втім, американський яхтсмен не особливо засмучений цим. "Хтось поб'є мій рекорд - що ж, так тому і бути", - говорить він. За його словами, він вже готується до наступної пригоди. "Незабаром я відправлюся в нову подорож - можливо, на Еверест або до Полярного кола", - сказав Зак.

Джерело svobodanews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.