Позитивний вплив відеоігор Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.07.2013 19:02 · Розділ: Розваги

Всі ми звикли до того, що будь-які комп’ютерні ігри шкідливі для здоров’я. Вони стали лідерами серед улюблених способів проведення вільного часу і організації дозвілля. Віртуальний світ притягує нас можливістю реалізувати будь-які нездійсненні бажання. Однак, останні дослідження все частіше показують зовсім іншу сторону цього питання.

У нових дослідженнях, які проведені британськими вченими, стверджується, що відеоігри можуть позитивно впливати на людей. Вчений Марк Гріффітс повідомив про свої висновки британській газеті «Сан», яка і опублікувала дану інформацію. За теорією Марка, ігри покращують деякі якості, якими людина користується щодня: поліпшення координації, підвищення самооцінки та освітнього рівня. Перемога у відеогрі піднімає настрій і відволікає від негативних думок чи вражень за день. Граючи в гру, де необхідно виконати роль супергероя, людина переносить свій героїзм в реальне життя і намагається приносити користь суспільству.

Комп’ютерні ігри покращують вміння швидко приймати рішення. Так, наприклад, добра реакція і координація стає у пригоді при водінні автомобіля. Найактивніші ігромани орієнтуються у будь-яких обставинах у п’ять разів швидше більшості з нас. У них краще сприйняття і просторове мислення. Люди, які витрачають деякий свій час на гру, починають споглядати навколишній світ зовсім по-іншому – більш ширше і різноманітніше. Однак, щоб відеогра дійсно принесла користь, необхідно враховувати деякі обмеження. Здебільшого це стосується жанру гри. Забороняються жорстокі і насильницькі розваги, які мають негативний сюжет. Також не рекомендуються ігри, що займають занадто багато часу - у всьому повинна бути міра.

Багато виробників пропонують широкий вибір комп’ютерних ігор. Ви маєте можливість підібрати саме той варіант, який найкраще підходить за вашим смаком. Гарним прикладом є відеогра, яку можна знайти за адресою www.video-sloti.com/slots/wagerworks/noahs-ark.html. Гра має приємне оформлення, позитивний сюжет та породжує позитивні емоції – саме те, що потрібно.

Однак, варто зазначити, що ігри мають також і негативні наслідки. Необхідно бути дуже обережним, адже люди із порушеннями психіки ризикують отримати ігрову залежність. Останніми дослідженнями встановлено, що така залежність вважається хворобою і потребує обов’язкового кваліфікованого лікування. Необхідно чітко відрізняти реальний і віртуальний світи. Відеоігри повинні бути лише одним з варіантів проведення вільного часу, так як і заняття спортом, прогулянки на природі та читання книг.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.