Як заробити гроші, сидячи удома? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.07.2013 15:08 · Розділ: Економіка

Ця стаття написана для тих, хто реально відчуває труднощі з фінансами. Буде дуже добре, якщо людям, які зацікавлені в тому, щоб збільшити свої доходи, підійде що-небудь з нижчеприведених прикладів. Чи, можливо, стаття наштовхне читачів на власні ідеї.

Значне число робіт можуть виконуватися вдома, незалежно від місця проживання - в міській квартирі або в приватному будинку. У перелік зайняття входять також роботи, які підходять більше для сільської місцевості. Але ці роботи можуть підійти і міським жителям, які проводять літо на дачах або в селі у родичів.

Треба сказати, багато людей не обмежуються одним видом діяльності.

І це дуже добре. Вирощування розсади - сезонна робота, як і зимова заливка катка. Дуже важливо правильно вибирати доступні види робіт.

Добившись великих успіхів у бізнесі, ми забуваємо, що на шляху до успіху немало труднощів, і тимчасових невдач. Тому, зайнявшись чим-небудь і не отримавши очікуваний результат, не турбуйтеся. Перегляньте свої дії, пошукайте в них слабкі сторони. Можливо є інші способи вирішення проблеми. якщо навіть внесені зміни не принесуть успіху, рішуче беріться за нове завдання. Адже не можна, після першої ж невдачі, припиняти боротьбу за виживання. Психологи радять - краще поміняти вид діяльності, чим оплакувати невдалий проект.

Далі, ми постараємося приділити більше уваги питанню !як заробити гроші, сидячи удома?

Створення моделей судів і авіатранспорту. Деякі люди своє юнацьке захоплення зробили красивим способом отримання надбавки до пенсії. Якщо ви упевнені у своєму умінні, вашу пропозицію охоче приймуть батьки підлітків, які бажають займатися моделюванням. З часом Ви зможете влаштувати будинки щось, на кшталт гуртка авіамоделі.

Бухгалтер. Попит на хороших фахівців не слабшає. Багато дрібних і середніх фірм економлять на цьому. Якщо Ви займалися бухгалтерією до виходу на пенсію, не втрачайте можливості - шукайте вільні місця. Бувають випадки, коли люди, спеціально, закінчують курси бухгалтерів в Києві, щоб отримувати стабільний і високий доход.

Інформатор фірм на домашній телефон. Багато фірм, бажаючи звільнити офісні телефонні номери від дзвінків, із задоволенням скористаються пропозицією відповідати на телефонні дзвінки клієнтів.

Настроювач і реставратор музичних ІНСТРУМЕНТІВ - дорого оплачувана робота, яка не потребує цехів і автотранспорту. Усі інструменти для настроювачі уміщаються в невеликій валізці.

І це, далеко, не усі види робіт, які приносять доход.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.