Перша авіакомпанія для домашніх улюбленців Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.07.2009 11:13 · Розділ: Цікаві факти

Багато власників домашніх тварин, в основному собак та кішок, скаржаться на те, що перевезення їхніх улюбленців проводиться негуманним способом. Для того, щоб покласти край цьому неподобству, подружжя Аліса Біндер і Ден Вейзел створили першу авіакомпанію для чотириногих пасажирів "Пет ейруейз" (Pet Airways). Нещодавно літак цієї авіакомпанії зробив перший рейс зі штату Нью-Йорк. В даний час парк літаків компанії складається з п'яти повітряних суден. Як повідомляють власники компанії, рейси здійснюватимуться між крупними містами США: Нью-Йорком, Вашингтоном, Чикаго, Денвером і Лос-Анджелесом.

Фото взяте з сайту gizmodiva.com
Фото взяте з сайту gizmodiva.com

Перевезення собак та кішок здійснюватиметься в салонах спеціально переобладнаних літаків середнього розміру. Тут, клітки для кожної тварини закріплюються на сидіннях, а не поміщаються в багажний відсік, де темно, страшно і можливі сильні перепади температур. Одночасно в політ рейсом "Pet Airways" можуть відправитися близько 50 тварин. Під час подорожі, перевіряти стан пасажирів кожні 15 хвилин будуть декілька бортпровідників. Крім того, перед посадкою в літак з тваринами проводитиметься прогулянка. А в кожному з аеропортів, куди здійснюватимуть рейси повітряні судна нової авіакомпанії, створені спеціальні "зали для тварин" по аналогії з VIP-залами для пасажирів звичайних аеропортів.

Фото взяте з сайту pocketchange.become.com
Фото взяте з сайту pocketchange.become.com

Враховуючи те, що літаки "Pet Airways" не дуже великі, вони не можуть здійснювати тривалі перельоти, наприклад з Нью-Йорка до Лос-Анжелеса. Тому, подорож собаки або кішки триватиме довше, ніж їх господарів. Так, в разі тривалого перельоту зі східного на західне побережжя США, домашні улюбленці проводитимуть в дорозі приблизно 24 години. Спочатку з Нью-Йорка літак прибуде в Чикаго, де чотириногим пасажирам в "VIP-залі для тварин" буде запропонована вечеря, прогулянка, місце для ночівлі, а також наданий час для гри. А наступного дня тварини відправляться вже до місця основного призначення - до Лос-Анджелеса.

"Довіривши свого вихованця нам, господарі можуть не турбуватися про його фізичний та душевний стан", - сказала засновниця авіакомпанії, Аліса Біндер. "Якщо люди можуть отримувати у польоті нормальне обслуговування, то чому цього повинні бути позбавлені їх улюбленці? Ми захотіли виправити подібну несправедливість", - додала вона. Варто зауважити, що подібного роду послуги мають у американців великий попит. Як тільки почався продаж квитків на рейси "Pet Airways", вони були розкуплені на два місяці наперед. Більш того, потенційні клієнти створеної авіакомпанії засмучені тим, що вона здійснює рейси лише по декількох маршрутах. Якщо справи у "Pet Airways" підуть належним чином, її власники планують розширити географію польотів протягом найближчих трьох років до 25 міст. Квитки на рейс на одного чотириногого пасажира коштують від 250 доларів.

Джерело: pocketchange.become.com


Інші новини розділу