Найбільш смертоносний американський солдат вбив 2746 ворогів Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2013 09:25 · Розділ: Цікаві факти

Найбільш результативний солдат американської армії, за підрахунками експертів, забрав життя 2746 ворогів. За даними німецького Die Welt, ним став Діллард Джонсон, якому на сьогоднішній день виповнилося 48 років. У своїх мемуарах ветеран бойових дій стверджує, що під час війни в Іраку вбив 2746 солдатів противника. Значну частину ворогів командир спецпідрозділу Carnivore ("М'ясоїдні"),за його власним зізнанням, ліквідував з використанням стрілецької зброї, решту ж вбив у рукопашному бою чи за допомогою ножа. Всього, підкреслюється у виданні, Джонсон побував у гарячій точці двічі, і цього йому вистачило для того, щоб показати такий високий результат.

Звідки ж Ділларду відома точна кількість убитих ворогів? Справа в тому, що один з командирів Джонсона наказав йому «завести список, в якому кожен вбитий відзначався б рискою».

В мемуарах, написаних американцем, є чимало місць, які можна назвати героїчними. Серед спогадів автора, для прикладу, - розповідь про те, як одного разу він стримував атаку «44 іракських танків та 20 тисяч солдат», а також про те, як одного разу йому довелося вбити ножем супротивника лише тому, що у нього відмовив пістолет.

Зауважимо також, що в найбільш смертоносного солдата американської армії є четверо дітей, а вибір професії визначався палкою любов’ю до зброї, яка проявилася ще в ранньому дитинстві. «В мене з самого початку проявився величезний талант до стрільби, - зізнається уродженець штату Кентуккі. - Всі мої друзі хотіли стати астронавтами або пожежниками, моїм же кумиром був головний герой сатиричних коміксів «сержант Рок».

Щоправда, першої відправки в район бойових дій Джонсону довелося чекати досить довго – в інших би не вистачило терпіння на здійснення своєї мрії – він пішов в армію в 1986 році, а в Ірак потрапив лише в березні 2003 року. Перед закінченням свого другого за рахунком відрядження в Ірак в 2005 році Джонсона поставили на посаду снайпера - американець знищив 121 солдата супротивника, причому найбільш віддалена ціль знаходилася на відстані 750 метрів від стрільця.

Служба в армії не пройшла для Джонсона безслідно – тепер на спомин про минулі звитяги в офіцера залишилося 37 нагород за хоробрість та куля в нозі, яку так і не витягли після важкого поранення. Щоправда, додає видання, куля – це не найбільша проблема, яка терзає Джонсона – ветерану війни в Іраку доводиться боротися з раком лімфатичних вузлів.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу