Мобільний маркетинг - новий канал реклами Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.06.2013 21:43 · Розділ: Авто-мото

Для залучення кінцевих споживачів зараз використовуються різні засоби. Однією з найбільш ефективних технологій є мобільний маркетинг, який припускає використання стільникового зв'язку для поширення рекламної інформації.

Популярність цього методу продовжує рости. Рекламодавці вважають цей спосіб просування продукції або послуг дуже результативним, оскільки мобільними телефонами користується більше половини населення всього світу, а в Росії - зверху 80ителей.

Мобільний маркетинг реалізується зазвичай через розсилку SMS- повідомлень. З їх допомогою можна значно збільшити число зацікавлених клієнтів. Застосування мобільного маркетингу припускає розробку спеціальних програм лояльності. У результаті, клієнт дуже оперативно отримує повідомлення про проведення акцій.

Результат мобільного маркетингу залежить від того, наскільки грамотно була сформована база клієнтів. Якщо в ході процесу складання бази будуть допущені помилки, реклама перетвориться на нав'язливу, від чого може серйозно постраждати імідж компанії. Вибирати цільову аудиторію і формувати клієнтську базу необхідно виходячи із завдань компанії. Дотримання цього правила зможе гарантувати, що рекламні повідомлення не розцінюватимуться як масова смс розсилка.

Для правильной работы с аудиторией необходимо пройти курсы интернет маркетинга. Только с их помощью вы сможете правильно составлять рекламное объявление таким образом, чтобы оно точно запомнилось получателю смс.

З метою підвищення результативності рекламної кампанії, мобільний маркетинг можна поєднувати з традиційними рекламними засобами. Одночасне їх використання дозволяє проводити інтерактивні анкетування, вікторини і інші акції.

Застосування методів мобільного маркетингу по відношенню до існуючих постійних клієнтів дає ефективніший результат. Таким клієнтам можна посилати на мобільний телефон повідомлення про знижки, нові надходження, проведення заходів. Таким чином, компанія постійно підтримує контакти зі своїми споживачами, і оперативно інформує їх про новинки.

Нових клієнтів притягнути за допомогою мобільного маркетингу трохи складніше. У багатьох випадках одержувачі рекламних повідомлень вважатимуть їх спамом. Тому розробка рекламної акції вимагає ретельної підготовки, яка припускає пошук зацікавленої аудиторії. Особливої уваги вимагає також формування тексту рекламного повідомлення - воно не має бути нав'язливим.

Дуже добрі результати можна отримати, використовуючи засоби мобільного маркетингу до послуг або товарів, які характеризуються обмеженим попитом. При дотриманні усіх тонкощів і секретів, мобільна реклама може стати дуже ефективною на етапі розширення ринку продажів і просування нових видів продукції.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.