В молодої чилійки з очей течуть криваві сльози Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2013 11:15 · Розділ: Медицина

Одна молода чилійка спантеличила місцевих медиків: криваві сльози, які течуть з її очей, поки що не отримали ніякого наукового пояснення. 20-річна Яріца Оліва на грані відчаю – кожна сльозина завдає їй нестерпного болю.

Дівчина не на жарт перелякалася, коли замість сліз з її очей потекла кров. Проте негайно звернутися за медичною допомогою Яріца не змогла: єдиний офтальмолог в місцевій лікарні працює не щодня, а на прийом до нього потрапити дуже тяжко. А оскільки дівчина росте в бідній сім’ї, на платну меддопомогу їй розраховувати також не доводиться. Врешті-решт хвору направили до лікарні міста Пуерто-Монт, проте медиики виявилися безсилими проти її захворювання.

Повідомляється, що очі в дівчини кровоточать по декілька разів на день без особливих причин. Біль, який Яріца в цей час відчуває, за її власним зізнанням, неможливо описати словами. Проте під час обстеження лікарі не виявили слідів інфекції, яка могла б викликати «криваві сльози», отож дівчині довелося йти додому ні з чим – їй виписали звичайні очні краплі.

Тепер батьки дівчини збирають гроші на більш серйозне обстеження. Її батько Хосе, який працює теслею, навіть звернувся в місцеву газету з проханням про допомогу. І заможніші чилійці відразу ж відгукнулися на його заклик.

За словами медиків, Яріца, скоріше за все, страждає від досить рідкісного фізичного стану, який в медицині отримав назву гемолакрія. Викликаний він пухлинами слізних залоз і проток, травмами, інфекціями або навіть гормональними порушеннями. До сьогоднішнього дня в історії сучачної медицини було відомо лише три таких випадки.

Сама ж дівчина спершу вирішила, що причина її захворювання – запущена форма кон’юктивіту, однак медики відзначають, що її симптоми на кон’юктивіт не схожі.

Натомість доктор Александер Лутц з клініки Лас-Кондеса, вивчивши фотографії дівчини, дійшов висновку, що її недуга може бути пов'язана з порушенням функції згортання крові. Такий ефект міг також виникнути після вживання певних лікарських препаратів.

А сама Яріца, яка, було, подумала, що в неї з'явилися стигмати, навіть не виходить з дому – її лякає реакція оточуючих на криваві сльози, які в будь-який момент можуть бризнути з її очей. Життя дівчини стало ще нестерпнішим через проблеми з суглобами - чилійка часто страждає від вивихів, після яких насилу може ходити та працювати руками.

Джерело: http://oko-planet.su/

Інші новини розділу