Німецькі депутати вимагають, щоб їм дозволили приходити на засідання зі своїми собаками Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2013 23:22 · Розділ: Політика

Для багатьох людей собаки – це не просто тварини та вірні друзі, а справжні члени сім’ї. В деяких випадках любов до собак навіть доходить до абсурду – цими днями, для прикладу, депутати німецького парламенту виступили із законодавчою ініціативою, в якій вимагають, щоб їм не забороняли приходити на засідання бундестагу зі своїми собаками, повідомляє Der Tagesspiegel.

На сьогоднішній день внутрішній розпорядок парламенту Німеччини дозволяє вхід виключно собакам-поводирям. Проте не всі депутати згідні з таким станом речей - представники мефракціонної групи, до якої увійшли члени кількох партій - СПД, партії зелених та лівого крила, вважають, що власники собак мають право приходити зі своїми улюбленцями на засідання парламенту. «Болонці повинно бути дозволено і в бундестазі засідати поруч зі своєю господинею», - пише у своїй статті кореспондент Хюлья Гюрлер.

«Собака випромінює позитив», - пояснюють свою позицію депутати, серед яких і член СПД Хайнц Паула.

Прихильники нового закону пояснюють, що їхня ініціатива зовсім не означає, що собак потрібно допускати до трибуни, однак якщо вони перебуватимуть в приймальнях депутатів, в цьому нема нічого поганого.

Зрозуміло, що далеко не всі депутати зустріли пропозицію із захватом. Серед противників ініціативи - депутат від ХДС Франц-Йозеф Хольценкамп. За його переконанням, все це - любов до тварин, доведена до абсурду. Деякі колеги, говорить він, очевидно, концентруються більше на тваринах, ніж на людях. «Почнеться все з собак, а далі клітки з хом'яками стоятимуть в залі засідань або ж кішки бродити по бундестагу, - говорить він. Колегам, які виступили з такою неочікуваною пропозицією він радить подумати про сотні депутатів та співробітників бундестагу, серед яких, без сумніву, чимало людей, які не лише бояться собак, але мають на них алергію. Та й самим собакам навряд чи сподобається, коли через такий прояв любові їм цілий день доведеться просиджувати в приймальні.

До речі, такий вияв любові до тварин – не рідкість в цій країні. Декілька тижнів тому в Німеччині пройшла акція, організована представниками Союзу захисників тварин. Вона отримала назву «Колега-пес: звіриний день обнюхування». В цей день активісти організації запропонували власникам собак привести своїх улюбленців до себе на роботу. Захід, за словами його організаторів, проводився з метою продемонструвати «позитивний вплив собак на робочу атмосферу»...


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.