Обирайте парфуми відповідно до своєї професії Автор: kseniya_www · Опубліковано: 17.06.2013 13:57 · Розділ: Цікаві факти

При виборі аромату для себе, пам'ятайте, що він повинен підкреслювати самі кращі ваші якості. Якщо за вдачею ви людина добра, ніжна, то духи повинні виділяти саме ці якості, а якщо людина ви діловий, то ваш аромат повинен підкреслювати ваш прагматизм. Будь-який парфюм повинен гармоніювати з вашою професією.


Працюючи з людьми, ви повинні нести лише позитивні якості і бути індивідуальною особою. Це можуть посилити дерев'яно-пряні аромати, сприяючі прихильності людини до вас, вони допомагають в спілкуванні. Коли ви - хедхантер, чи менеджер по роботі із персоналом, обирайте ділові аромати.

Хедхантер - це нове поняття, яке нещодавно увійшло до нашої лексики. Дані "мисливці за головами" полюють на самий кращих працівників. Їх завдання - підібрати найоптимальніший штат для підприємства, який працюватиме найбільш ефективно.

Цитрусові нотки аромату мають здатність додавати оточенню енергію, яка така потрібна уранці. Тому багато духів мають тонкі нотки цитруса, здатного розбудити наш нюх.

Для людей громадських, які багато працюють з публікою, підходять квітково-фруктові аромати. Такий запах додає драйву, дозволяє легко знаходити контакт з людьми. Гурманам і людям, що люблять готувати, або які просто працюють з їжею, більше підходять пряні запахи, оскільки вони мають здатність посилювати відчуття їжі. А ось лікарям парфюмери радять використати аромати свіжості, бадьорості і легкості, які додаватимуть пацієнтам упевненості в одужанні.

Якщо професія нервова або вас оточують неурівноважені люди, скористайтеся ароматом ванілі і молока. Такий парфюм допоможе вселити спокій. Духи з такими запахами чудово підійдуть особам, які обіймають керівні посади, особливо жінкам. Підлеглі за допомогою такого аромату сприйматимуть керівника з меншою агресивністю. Для цієї мети створені парфюми компанії Laura Biagiotti, ціна яких, незважаючи на популярність бренду, зовсім "не кусається".

А водієві більше підійде деревною аромат з нотками кави. Людям, робота яких вимагає чіткої і постійної концентрації, треба використати запах м'яти, сприяючий загостренню уваги. Рекомендується такі парфюми використати учням при підготовці до іспитів і студентів під час сесії.

Вибираючи собі парфюм, покладетеся на інтуїцію, вона сама підкаже, який вам підходить аромат. А інтернет-магазин АроМаркет зробить вашу покупку легкою і швидкою, при цьому ви будете уверенны в оригінальності вибраного парфюма.


Інші новини розділу