Все від А до Я про колісні диски Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.06.2013 00:51 · Розділ: Авто-мото

Як всім відомо, кожен водій хоче зробити свій автомобіль якнайкращим. Для декого це стає головною пристрастю або навіть сенсом життя. Кожного дня дружини автолюбителів чують від своїх чоловіків слова звеличення свого друга на чотирьох колесах, а також плани на майбутні покупки для тюнінгу свого авто. На одному із перших місць стоять колісні диски. Всі водії мріють мати такі, щоб ніхто не міг пройти повз його машину.

Ось наступає час, коли вже пора вибрати собі те, що хотів впродовж довгого часу і підійти до цього несерйозно не зможе жоден автолюбитель. Їхати в хороший салон чи шукати б/в диски по оголошенням в Інтернеті – це особисте діло кожного. Але при виборі колісних дисків треба дещо знати.

Колесные диски бувають кількох видів:
1) Сталеві зварні.
2) Сталеві штамповані.
3) Ковані.
4) Литі.

Сталеві диски

Висока пластичність є чи не найбільшим плюсом при виборі дисків для вашого авто. Якщо у вас на дорозі станеться невелика аварія, то такий диск тільки помнеться, але, аж ніяк, не трісне. При цьому підвіска автомобіля не постраждає, так як колесо візьме на себе всю енергію удару і деформується. Сталеві диски можна придбати по доступній ціні, що є великою перевагою для більшості людей. Але існують і свого роду мінуси – це дуже низька стійкість до корозії.

Литі диски

Головним мінусом в литих колісних дисках є те, що при ударі вони руйнуються, що не дає можливості відремонтувати. Їхати на відновлених дисках не можна, не дивлячись на низку фірм, які цим займаються.

Ковані диски

Головною перевагою кованих дисків перед литими – це те, що вони є більш легкими, але, на жаль, вони є і дорожчими. У всіх якісних кованих дисків мають бути відсутні різного роду тріщини, а також «повітряні кульки», щоб при сильному ударі колісний диск не деформувався і не тріскав, як це буває у дисках іншого виду.

Отже, перш ніж зробити авто неповторним, зверніть увагу на характеристики дисків. Бо, як кажуть, зовнішність є оманливою.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.