ГДЗ: за і проти Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2013 11:05 · Розділ: Освіта

Фото з http://my-gdz.ru/
Фото з http://my-gdz.ru/

Всі ми свого часу вчилися в школі. З різною успішністю та нахилами, надаючи перевагу то одним, то іншим предметам. Проте з великою кількістю знань, здобутих за шкільною партою, в майбутньому житті ми стикаємося мало, або й не стикаємося зовсім. І з часом вони забуваються.

При цьому говорити про безглуздість та непотрібність шкільної програми також не доводиться: загальний рівень розвитку, вміння досягати успіху в житті, завжди домагатися свого – все це заслуга школи. У школі формуються наші погляди, та й немалу роль вона відіграє у виборі майбутньої професії. А психологи стверджують,що добрі оцінки та успішність в роки навчання – вагомий крок на шляху до досягнення успіху в кар’єрі та житті. Тому й важливо, щоб кожна дитина здобувала знання в школі, і при цьому знання неабиякі.

Добре, якщо ваша дитина від природи здібна, і для того, щоб підготуватися до уроків, їй вистачає власних сил, але що робити батькам, у яких діти часто хворіють, пропускаючи уроки, або ж ведуть активний спосіб життя, відвідують гуртки та різноманітні студії, так що на навчання практично не залишається часу? Вихід є простий та доступний, і це - готові домашні завдання.

Звісно, в початкових класах батьки здебільшого можуть самостійно допомогти дитині підготувати домашнє завдання та пояснити незрозумілий матеріал, однак не у всіх на це вистачає часу. А в старших класах і поготів: мало в кого з батьків збереглося достатньо знань про складні хімічні реакції, фізичні властивості предметів чи геометричні теореми.

До беззаперечних переваг готових домашніх завдань належить і те, що вони дозволять наверстати пропущений дитиною матеріал, адже всім відомо, що іноді 2-3 пропущених уроків виявляється достатньо для того, щоб учень втратив інтерес до навчання в цілому.

До того ж, при правильному підході, тобто коли батьки контролюють процес навчання, ГДЗ розвивають уміння та схильності до самостійного навчання,що згодом знадобиться для успішного навчання у ВНЗі, де рівень та багаж здобутих знань залежить в першу чергу від бажання студентів та від їхніх старань.

При цьому слід розуміти, що про переваги ГДЗ мову доцільно вести виключно у випадку, коли батьки активно допомагають дітям в процесі навчання – інакше, якщо така книжка потрапить до рук дитини, рано чи пізно її підготовка до уроків перетвориться в банальне списування.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.