Найбільш потворні японські іграшки Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2013 20:38 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні продукція, призначена для дітей, вирізняється надзвичайною оригінальністю, яка іноді межує з безумством. І лідерами у виробництві потворних та дивовижних іграшок виявилися японці – саме вони пропонують дітям якісь дивні створіння, зовнішній вигляд яких може по-справжньому налякати навіть дорослого. А ті, які з вигляду цілком безпечні та добродушні дивують своєю глибокою безглуздістю.

Японські звірята, які нагадують знамениті на увесь світ тамагочі. Ці іграшки надзвичайно емоційні – вони реагують на інтонацію голосу свого хазяїна, в результаті чого на екрані з’являється або радісна усмішка, або сумовита гримаса.

Не менш чарівним є і Каннічі Ріотсу – популярний персонаж японських гумористичних серіалів та манга-коміксів. Трохи тупуватий та відморожений поліцейський, схоже, зможе навчити дитину багатьом корисним речам.

Іграшка підморгує (фото з http://nibler.ru/)
Іграшка підморгує (фото з http://nibler.ru/)

Ще однією досить пізнавальною іграшкою є «супер-гаджет» у вигляді чоловічка, який підключається до комп’ютера через USB-порт. Його секрет – в тому, що він підморгує власнику щоразу, коли той натискає на клавіатурі на клавішу H.

А наступна іграшка, схоже, могла б сподобатися малюкам. Всього за двісті доларів там можна замовити ляльку, виготовлену у вигляді самого себе. Звісно, вона не настільки цікава, як лялька-трансвестит, проте набагато скромніша – це вже точно.

Якщо ж вам японський гумор не до душі, і ви обираєте для малюка іграшки більш традиційні, то вам пряма дорога в Бабаду. Цей Інтернет-магазин пропонує малюкам цікаві та оригінальні ігри й іграшки, палатки, дитячий транспорт та книжечки - словом, тут можна знайти чудовий подарунок для дитини будь-якого віку.

Похорон Барбі (фото з http://nibler.ru/)
Похорон Барбі (фото з http://nibler.ru/)

Взагалі-то, японці вважають, що до речей, властивих людині від природи, варто привчатися змалечку, щоб потім доросле життя чи чужа нескромність не шокували. І природніх речей, вважають вони, соромитися не варто. Їхні іграшки - яскраве тому підтвердження: м’які та симпатичні какашки і сеча покликані навчити дітей любити свій організм.

Туалетне тигреня Сімадзіро допоможе навчити малюка користуватися унітазом. До речі, іграшка стала героєм мультфільмів, які можуть викликати справжню істерику в людей, далеких від культури Японії.

Барбі з ожирінням (фото з http://nibler.ru/)
Барбі з ожирінням (фото з http://nibler.ru/)

Але не лише японці славляться дивовижними іграшками: приміром, подив та навіть огиду може викликати Барбі,яка хворіє анорексією, Барбі, я якої, схоже, остання стадія ожиріння. А Барбі з труною для дитячих ігор – це взагалі верх нахабства.


Інші новини розділу