Топ-5 найбільш незвичних кінотеатрів світу Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2013 19:28 · Розділ: Цікаві факти

Ще якихось кілька десятиліть тому кінотеатри користувалися величезною популярністю: тут проходили дружні посиденьки та романтичні зустрічі, адже що може бути краще за спільний перегляд довгоочікуваного блокбастера, з можливістю по гарячих слідах ділитися враженнями від фільму?

Однак сьогодні роль кінотеатрів суттєво змінилася: практично у кожного в домі є Інтернет, а отже й можливість дивитися кино онлайн бесплатно, до того ж у високій якості, іноді навіть швидше, ніж у вітчизняних кінотеатрах. Та все ж справжні кіномани від походів у кінотеатр не відмовляються ніколи, особливо, якщо фільми показують у закладах на кшталт тих, про які піде мова нижче.

1. Кінотеатр Hollywood Forever Cemetery в Лос-Анджелесі цікавий тим, що розташований він… прямо на кладовищі, на якому, до речі, покояться тіла знаменитих голлівудських акторів. Між могилами курсує невеликий електропоїзд, який доставляє їжу та напої цинічним цінителям кінематографу. Вам також роздрукують карту з маршрутом до могили улюбленої зірки.

2. Багатий оригінальними кінотеатрами і Лондон. Приміром, для тих, кого приваблюють нічні вогні великого міста та кому від величі сучасних мегаполісів запирає подих, фільми показує кінотеатр Rooftop Film Club. Екран розташовується під відкритим небом, на дахах будівель в Кенсінгтоні, Шордічі і Лондон-філдсі. Очікувана картина на тлі вогнів та нічного неба – по-справжньому вражаюча подія, принаймні так говорять очевидці.

3. Популярністю в лондонців користуються й закриті вечірки Secrets Cinema. Квиток на фільм можна придбати заздалегідь, однак про те, де відбуватиметься показ та яке вбрання слід одягти, ви дізнаєтеся пізніше. Так, на показ фільму про привидів глядачам довелося з’явитися з пастками для ловлі всілякої нечисті, тоді як невід’ємним атрибутом фільмів про війну є похмурі люди з автоматами в залі.

4. На даху одного з лондонських будинків розташувався кінотеатр, де фільми також транслюють під відкритим небом – як бачимо, ця тенденція користується сьогодні особливою популярністю. Однак основною особливістю кінотеатру є те, що замість традиційних сидінь глядачам пропонують спа-басейни. Зручно розмістившись в такому басейні, можна замовити собі якийсь напій та попкорн – традиційні атрибути сучасних кінотеатрів.

Фото з http://wowfacts.net
Фото з http://wowfacts.net

5. IMAX-кінотеатр Omni-Theatre, розташований в Сінгапурі, залишає по собі воістину незабутні враження. Ще б пак: замість того, щоб сидіти перед звичайним екраном та переглядати черговий фільм, глядачі розташовуються напівлежачи навпроти цифрового полотна завбільшки з п’ятиповерховий будинок. До цього додається найсучасніша апаратура та стереосистеми – і відчуття неймовірної реальності гарантовані. Зоряне небо, аравійські степи, корали Червоного моря, неосяжні льоди Арктики – все це не може залишити байдужим навіть тих, кому наукові фільми не до душі.

Фото з сайту http://www.domashniy.ru
Фото з сайту http://www.domashniy.ru

Також читайте про злодія, який намагався винести телевізор з магазину в штанах.


Інші новини розділу