Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії. Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2013 12:32 · Розділ: Суспільство

Міжрелігійні сутички завжди були, є та будуть, і в більшості своїй люди з цим змирилися: в сучасних містах більш-менш мирно співіснують мусульмани та християни, а також послідовники інших релігій. Проте бувають моменти, коли конфліктну ситуацію просто неможливо пропустити мимо своєї уваги, інакше наслідки будуть, скажімо так, малоприємними.

Щоб не допустити гостріших непорозумінь, уряд Швейцарії продовжив заборону на в'їзд в країну для саудівського теолога Мухаммада Аль-Аріфа, відомого своїми антисемітськими, гомофобними і женоненависницькими висловлюваннями. Заборону, до речі, було видано ще в грудні минулого року – тоді Аль-Аріф планував взяти участь у щорічній конференції Центральної ісламської ради Швейцарії.

І причин тому – безліч, адже те, що проповідує Мухамед, можна вважати прямим спонуканням до конфлікту. Хоча свою популярність у мусульманському світі проповідник здобув: його блог у соціальній мережі Twitter читають 5 мільйонів користувачів.

Більше того, на сьогоднішній день він є ведучим одного шоу, трансльованого телеканалом LBC TV. В ході програми він розповідає молодим мусульманам про те, якими повинні бути стосунки в сім’ї. Серед інших настанов Мухаммад зазначив, що послідовник Аллаха повинен поводитися з жінками досить суворо, час від часу піддаючи їх фізичним покаранням.

Та однією телепрограмою Аль-Аріф не обмежився: він також видав відповідну фетву, покликану роз'яснити, як і коли правовірний мусульманин повинен бити свою дружину.

«Жінку слід бити чимось легким, наприклад, зубочисткою або рукою. Чоловік, який б'є свою дружину, дає їй зрозуміти: жінко, ти зайшла занадто далеко. Удари в обличчя заборонені, оскільки синці можуть зробити жінку потворною» - написав у фетві теолог.

Крім цього, Аль-Аріф переконаний, що насильство до представників інших конфесій є просто необхідним, це своєрідний обов’язок правовірного перед Аллахом, оскільки «джихад в ім'я Аллаха вимагає крові, розбитих черепів та відрізаних кінцівок». Про це ісламський теолог заявив ще у вересні 2008 року, виступаючи на телеканалі Al-Aqsa TV, контрольованому палестинським терористичним угрупованням ХАМАС.

Ставлення багатьох мусульман до жінок неодноразово опинялося в центрі скандалу. Трохи раніше резонанс у європеському суспільстві викликало висловлювання одного ісламіста, який прирівняв обличчя жінок до статевих органів.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.