Виправлення помилок в 1С Автор: kseniya_www · Опубліковано: 03.11.2014 17:30 · Розділ: Економіка

Автоматизоване робоче місце бухгалтера вже давно не являється новинкою для спеціалістів облікової справи. Сучасний бухгалтер зобов'язаний володіти не тільки теорією бухгалтерського обліку, а й знати особливості практики в різних галузях. Однак і цих знань не достатньо. Для отримання оперативної та достовірної інформації керівники підприємств намагаються проводити автоматизовний облік шляхом 1-С Бухгалтерії.

1С Академия
1С Академия

Система 1-С вже давно завоювала ринок автоматизованих програм обліку, і можна стверджувати, що на сьогодні вона не має конкуренції. Для обліковців проводяться курси в 1С Академії, які дозволяють отримати певні навички по роботі із програмою.

Однак ведення обліку в 1-С - це не запорука того, що помилок не виникатиме.

Буває так, що при роботі з бухгалтерською звітністю в програмі 1С виникають певні помилки. Іноді це може привести навіть до серйозних наслідків при складанні подальшої податкової і бухгалтерської звітності. Це ще непогано якщо помилка була виявлена в поточному періоді, тобто, в той же місяць.

В даному випадку вона виправляється за допомогою проводок, що коригують, на підставі довідки бухобліку в тому або іншому поточному місяці. До речі, якщо помилка була виявлена в поточному місяці, тоді її усувають до кінця звітного року таким чином. Для цього вносять виправні записи в місяці, коли було виявлено несправність в операціях бухгалтерської програми.

Спотворення даних про бухгалтерську звітність попередніх періодів можна усунути навіть при підготовці звітності бухгалтерії за рік, оскільки бухоблік складається з початку року і наростаючим підсумком. Складніше, якщо помилка була виявлена за певний період, але вже після закінчення бухгалтерської річної звітності. В даному випадку затвердження річного бухобліку можна виправити за допомогою внесення виправного запису в грудні, але того року, за який складають річний бухгалтерський облік.

Але, якщо несправності були виявлені у бухгалтерській звітності за рік, після того, як їх затвердили, тоді виправлення помилок в 1С - це нереальна операція. У такому разі усі несправності розглядатимуться, як збиток або прибуток за минулі роки, а також відбиватимуться у складі доходів і витрат нереалізованого виду, за пунктами 8 і 12 ПБО 1999 року.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.