Діти з надмірною вагою з раннього віку страждають від депресій Автор: Lesly · Опубліковано: 16.07.2009 16:39 · Розділ: Суспільство

В наш час, внаслідок малорухомого способу життя та висококалорійних продуктів харчування, все більше людей страждають від надмірної ваги. Більш того, ця проблема поширилася на дітей. Раніше вважалося, що недоліки зовнішності починають турбувати їх тільки з початком статевого дозрівання, але, як запевняють науковці, вже з садочка діти з надмірною вагою почуваються більш самотніми та частіше відчувають безпричинну занепокоєність, ніж їхні ровесники з нормальною вагою.

За словами доктора Сари Гейбл з університету Міссурі, що в Колумбії, в учнів початкових класів, які мають надмірну вагу, відчуття депресії, туги та самотності загострюються ще більше.

"Я переконана, що в нашому суспільстві існує тенденція вважати, ніби хлопчиків не турбує їхній зовнішній вигляд, а комплекси на цьому підґрунті виникають пізніше, - додала Гейбл. - Проте, як свідчать результати, отримані нами в ході масштабного дослідження, діти починають відчувати себе неповноцінними внаслідок надмірної ваги ще з раннього дитинства. "

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.