Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.06.2013 17:14 · Розділ: Авто-мото

Chery Automobile Co. Ltd була заснована в місті Вуху, що знаходиться в Китайській Народній Республіці в 1997 році. Незважаючи на скромні свої розміри при основі Chery змогла досягти неймовірних успіхів, ставши найбільш зростаючим китайським автомобільним виробником. Може, тому, запчастини Чері не рідкість на автомобільному ринку запчастин.

Чері націлена на автомобільних розробках світового класу, співпрацюючи з провідними інженерами і дизайнерами таких фірм як Великобританським Lotus Engineering, японським Automotive Engineering, італійськими Bertone і Pininfarina.

Ввівши жорстокі вимоги до якості, Чері встановила комплекси фарбування DURR у своїх цехах в 2004 році. Через рік Chery, співпрацюючи з австрійською AVL List, налагодила виробництво перших високофорсованих за стандартом IV двигунів. Це було основою, яка послужила поштовхом для китайської автоіндустрії. За оцінками J.D.Power 2004 Chery QQ - це перший автомобіль в сегменті компактного автомобіля.

Чері, прагнучи стати гравцем світового рівня, експортує свої авто в 29 країн світу. Сьогодні Чері розробляє нову лінію для ринку автомобілів в США і Європі. 2005 рік - укладена дійсно стратегічна угода між Чері і Vesionary Vehicles для виведення продукції Chery на авторинок США.

Автомобільні запчастини Чері - це самі затребувані комплектуючі для китайських авто на сьогоднішньому автомобільному ринку. Це не випадковість, оскільки попит на китайські автомобілі постійно росте в нашій і в інших країнах світу. З цієї причини виникає закономірне зростання попиту на автомобільні запчастини Чері. Інтернет-магазин запчастин Leoparts продає запчастини даної марки авто, та багатьох інших. Зручний сервіс та оптимальні ціни дозволяють ремонтувати ваше авто швидко та без великих фінансових затрат.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.