Принтер HP DeskJet 1000 - вигідне придбання Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.06.2013 17:05 · Розділ: Техніка

Вибираючи принтер для повсякденного використання, варто віддати перевагу моделі HP DeskJet 1000. Це недорога, надійна і зручна модель. Процес установки цього принтера дуже простий і займе не більше декількох хвилин. У принтері є присутніми функції, які допомагають економити електроенергію. Миттєве виключення дозволяє заощадити також час. Принтер HP DeskJet 1000 відрізняється компактною конструкцією і стильним дизайном. Ця модель може поставлятися з додатковими картріджами, що дозволить виконувати друк у великих об'ємах.

Існує немало причин, щоб купити HP DeskJet 1000. По-перше, ця модель принтера має кращі показники енергозбереження, чим попередні розробки. Крім того, третю частину матеріалів, використовуваних для виробництва принтера HP DeskJet 1000, складає перероблена пластмаса. Це робить принтер екологічно безпечним.

Максимальний формат копій, які можна робити на струминному принтері HP DeskJet 1000, - найбільш затребуваний формат А4. Тому ця модель є оптимальною при виборі принтера для офісу. Домашні користувачі також будуть задоволені цією моделлю.

У цьому принтері застосовується технологія термічного струминного друку. За одну хвилину на принтері HP DeskJet 1000 можна зробити приблизно 16 копій. Це дуже високий показник для струминних принтерів. Максимальний дозвіл кольорових зображень складає 4800x1200 dpi. У принтері передбачена можливість відключення колірного друку, кожен з яких розрахований приблизно на 100 копій. Принтер HP DeskJet 1000 може працювати на базі різних операційних систем Mac OS і Windows.

Ремонт даного х'юлета, як і ремонт принтеров Canon, непростий, в домашніх умовах складно буде справитись. Однак, для запобігання дорогих поломок, використовуйте якісні замінні картріджі, а головне із сумісними чорнилами.

Придбаваючи HP DeskJet 1000, користувач стає володарем компактного, економічного і продуктивного принтера.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.