Петербург визнано найбільш сексуальним містом світу Автор: lesya · Опубліковано: 31.05.2013 14:06 · Розділ: Культура

Знаменитий на увесь світ виробник презервативів – компанія Durex – окрім виробництва гумових виробів, частенько проводить різноманітні дослідження, результати яких стають згодом основою для зародження нових ідей, необхідних для успішної діяльності компанії. А нещодавно компанія вирішила скласти рейтинг найбільш сексуальних міст світу. На першому місці опинився, як не дивно, Санкт-Петербург. Північна столиця Росії випередила Гавану, Рим та навіть Париж. В рамках опитування спеціалісти компанії задавали питання стосовно сексуальних переваг та звичок 29 тисячам осіб з 23 країн світу. Отримані результати та хіт-парад найсексуальніших міст планети було опубліковано на сторінках популярного британського видання The Times.

Зайняти перше місце у списку Санкт-Петербургу допомогла низка критеріїв. По-перше, в місті велика кількість барів, його мешканці – здебільшого сексуально розкуті особи. Останнім фактором стала наявність в Петербурзі Музею еротики.

За Петербургом розташувалися Гавана і Рим. До списку також потрапили Севілья, Танжер, Стамбул і Париж, а замикає десяток найбільш сексуальних міст світу Нью-Йорк, Лондон і Берлін.

Як уже зазначалося, компанія систематично проводить такі опитування, в центрі уваги яких раніше опинялося сексуальне виховання, загроза зараження СНІДом та сексуальна активність в різних країнах.

Що ж стосується унікального закладу – Музею еротики, – то його було відкрито 14 лютого цього року, якраз в День всіх закоханих. Російський Музей еротики отримав назву «МузЕрос», і він став одним з найбільших музеїв такого ж типу в цілому світі. Виставкові зали зайняли територію площею в 900 квадратних метрів, а вік деяких експонатів, зібраних, до речі, по цілому світу, сягає двох тисячоліть.

У музеї налічується п’ять залів, один з яких повністю присвячений старовинним експонатам – тут зібрано японські гравюри, які солдати брали з собою в бій, а також сексуальні іграшки минулих століть. Є тут читальний зал, а також кімната, де можна подивитися 3D порно. В музеї можна подивитися на сексуальних матрьошок, а також на ексклюзивні презервативи часів першої та Другої світової війни.

Квитки, звісно, продаються лише повнолітнім, і виключно за паспортами. Деякі експерти остерігаються того, що музей з часом може перетворитися на звичайнісінький секс-шоп.

Джерело: http://rus.ruvr.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?