Створено автомобіль для сліпих Автор: Вікторія · Опубліковано: 16.07.2009 16:27 · Розділ: Нові технології

Технологічний Інститут Virginia Tech College of Engineering створив та провів перші випробування системи, що дозволяє сліпим управляти автомобілем. В рамках випробувань, незрячі водії успішно водили машину по трасі з перешкодами.

Для того, щоб дати можливість незрячій людині їхати за кермом, потрібно було вирішити низку досить складних проблем. Автомобіль було додатково обладнано лазерами, що визначають відстань до перешкод та унікальною системою передачі інформації. Автори винаходу стверджують, що найбільш складним було створення комп'ютерної системи, здатної визначати найбільш важливі чинники, що можуть вплинути на рух автомобіля та швидко повідомляти про них водієві.

Сліпий водій діє так само, як і зрячий - він повертає кермо, натискає педалі гальма і газу. Проте, інформацію про ситуацію на дорозі він отримує у вигляді голосових та звукових команд, а також за допомогою вібрації.

На сьогоднішній день, в законодавстві багатьох країн світу існують норми, що забороняють незрячим або людям з поганим зором управляти автомобілем.

Джерело dkvartal.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.