Путіна спіймали на гарячому: в Китаї він "рекламує" шоколад Автор: lesya · Опубліковано: 31.05.2013 08:12 · Розділ: Цікаві факти

Президент Росії Володимир Путін, сам того не відаючи, черговий раз «знявся» у рекламі. Цього разу він закликає китайців купувати шоколад російського виробництва. Зображення глави Російської держави з’явилося на рекламному плакаті в одному з магазинів на Центральній вулиці міста Харбін – це місто завоювало звання найбільш «російського» міста Китаю.

Усміхнене обличчя Володимира Путіна поглядає на китайців з вивіски, розташованої безпосередньо біля входу в магазин таким чином, щоб його бачили всі перехожі.

Те, що Путін «підробляє» на рекламі, вдалося з’ясувати цілком випадково: вивіску помітили російські журналісти, які прибули в місто в ході офіційного візиту до КНР голови Держдуми Сергія Наришкіна. Журналістам вдалося з’ясувати, що ж написано на плакаті з президентом Росії. Напис, який красується біля усміхненого Путіна, містить заклик купувати російський шоколад. Що ж стосується власників магазину, то, за твердженням кореспондентів, вони виявилися вкрай задоволені своєю витівкою та «тонким» гумором. Крім того, Путін, зображений на вивісці, оголошує про наближення міського фестивалю шоколаду.

Путін рекламує шоколад
Путін рекламує шоколад

На зворотній стороні красується зображення ще одного росіянина, який, щоправда, за себе постояти вже не зможе – на китайців зі сторони магазину поглядає Лев Толстой. А прилавки магазину вщерть забиті російським шоколадом, серед яких були і плитки знаменитої «Оленки».

Проте шоколад – це ще ніщо у порівнянні з тим, до чого додумалися винахідливі одесити. З нагоди наближення літнього сезону вони вирішили більше уваги приділити рекламі шаурми. Сподіваючись привернути увагу споживачів, власники кіоску, де продавалася ця страва, вирішили скористатися образом Путіна, використавши його обличчя для реклами. Сталося це на початку цього місяця, і ледве не закінчилося скандалом.

Одеський кіоск, у якому продають фаст-фуд, розташовується на перетині вулиць Катерининської та Пантелеймонівської. На рекламному стенді російський президент зображений із шаурмою в руках. За словами представників Російської федерації, політику «у фотошопі грубо прималювали близькосхідну страву».

При цьому представники Генерального консульства Росії заявили, що адміністрація Путіна не давала згоди на використання його образу в рекламі.

Зауважимо, що трохи раніше шаурму в Одесі «рекламувала» Ангела Меркель.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу