Facebook перевірить сторінки знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2013 20:58 · Розділ: Суспільство

З’явилася інформація, що вже найближчим часом адміністрація соціальної мережі Facebook планує перевірити сторінки знаменитостей на справжність. Ті сторінки, які успішно пройдуть перевірку, маркуватимуться спеціальним значком блакитного кольору.

Так, найпопулярніша в цілому світі соціальна мережа Facebook перевірить сторінки знаменитостей, відомих громадських і політичних діячів, а також великих компаній, з’ясовуючи, чи дійсно вони належать користувачам, імена яких значаться в акаунтах.

«На перевірених сторінках ми залишимо спеціальну відмітку, і вона повинна буде допомогти користувачам відшукати у Facebook сторінки, які дійсно належать відомим людям та компаніям», - розповів представник соціальної мережі.

Блакитний значок дозволить користувачам відрізняти сторінки, які в дійсності належать знаменитостям, від сторінок інших користувачів, які їх копіюють. Побачивши на сторінці відомої людини цей значок, користувачі зможуть не сумніватися, що опублікована на ній інформація є достовірною.

До речі, Facebook до останнього часу входила до числа однієї з небагатьох соціальних мереж, яка не вводила так звану процедуру верифікації акаунтів знаменитостей. Інша соціальна мережа - «ВКонакте» - зайнялася цією справою ще в грудні 2011 року, ставлячи на перевірених акаунтах значок у вигляді галочки. Першими знаменитостями, сторінки яких піддалися цій процедурі, стали акаунти Дмитра Медведєва, Тіни Канделакі та Артемія Лебедєва.

Повідомляється також, що принцип верифікації користувачів також впроваджений у сервісах «Однокласники», Google і Twitter.

До речі, нещодавно адміністрації мережі Facebook довелося вибачитися перед 104-річною бабусею за те, що її вік на сторінці було вказано неправильно. Система, очевидно не розрахована на такий поважний вік, не дозволяла правильно ввести рік народження.

Мешканка штату Мічиган Маргеріт Джозеф зіткнулася з несподіваною проблемою: вказати 1908 рік народження на сторінці в акаунті виявилося неможливим. Про це розповіла онучка жінки Гейл Марлоу: рік народження 1908 мережа наполегливо виправляла на 1928 р, тому вік жінки так і застряг на позначці в 99. Протягом двох років він не змінювався. До речі, саме внучка веде сторінку своєї бабусі, оскільки та погано бачить та чує.

Адміністрація дуже швидко відреагувала на побажання користувачів, і недоробку було усунуто. Тепер люди, які народилися до 1910 року, можуть вказувати справжні роки народження.

Джерело: http://www.aif.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.