Бразильський цап-терорист став героєм YouTube Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2013 14:22 · Розділ: Події у світі

Один сміливий та нахабний бразильський цап зумів переплюнути багатьох знаменитостей вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу: він став справжньою зіркою Інтернету, а відео, на якому він зображений, всього за три дні зібрало майже три мільйони переглядів. Герой ролика, викладеного на YouTube, виявився мешканцем бразильського міста Лондріна, розташованого неподалік Сан-Паулу.

На відео видно, як ця в більшості випадків досить миролюбна тварина просто «тероризує» перехожих, не зупиняючись навіть перед мотоциклістами.

Спершу сміливий цап виступив на захист своєї кози, очевидно, від потенційних супротивників та можливих небезпек. Він вдався до переслідування людей, які проходили мимо, і ті, відчуваючи недобрі наміри тварини, додавали ходу, щоб швидше покинути це зловісне місце. Знаходилися «сміливці», які навіть пускалися навтьоки. Щоправда, не всі вбачали в грізному погляді цапа-бразильця серйозну небезпеку, і це було їхньою фатальною помилкою.

Так, на відео видно, як одна жінка, вийшовши з машини з покупками, вирішила перейти дорогу. Побачивши цапа, який летів напроти неї, вона спершу безтурботно усміхнулася, спробувавши обігнатися сумками, однак… всього за мить дама отримала міцний удар в бік, від якого не встояла на ногах та звалилася на асфальт.

На допомогу жінці кинувся, було, якийсь чоловік: він спробував вдарити козла ногою, однак той виявився куди проворнішим, і різко та сильно вдарив сміливця в живіт. Отримавши ще один удар, чоловік вирішує заховатися за деревом.

Але й цього цапові виявилося замало, і він наважився вчинити напад на молоду пару, що проїжджала повз нього на мотоциклі. Жертвою цапа-терориста стає й оператор, який знімав те, що відбувається, на камеру.

Врешті-решт, цап отримав те, на що заслуговував: він отримав добрячого прочухана. Спершу до цапа підійшов якийсь молодик, взяв його за нашийник та відвів кудись убік. Що відбулося за цей час – невідомо, адже козла показали вже поваленим: він лежить на спині, прив'язаний до стовпа, безпорадно притискаючи до грудей копита, а якийсь незнайомець міцно вчепився в мотузку. Згодом по цапову душу прийшло ще двоє чоловіків.

Інцидент, на якому зображений агресивний цап, зацікавив місцеву пресу, яка вирішила отримати професійні коментарі дивної поведінки тварини. Однак ветеринар Паула Беатріш Мангін розповіла, що така агресія типова для цапів, що захищають своїх самок. Що ж стосується героя ролику, то його повернули власникові на ферму...

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу