"Венесуельці використовують багато туалетного паперу, через те що багато їдять" Автор: lesya · Опубліковано: 29.05.2013 22:41 · Розділ: Політика

Неоднозначне та скандальне пояснення дефіциту туалетного паперу в країні висунув цими днями венесуельський політик, викликавши гострий спалах критики як серед громадян країни, так і в світі. Директор статистичного управління просто розгнівив своєю заявою венесуельців, і це після того, як глава держави нещодавно всю вину за дефіцит туалетного паперу в країні скинув на опозицію, яка, мовляв, приховала цей товар першої необхідності до кращих часів.

Еліасу Ельджурі, щоправда, вдалося переплюнути Ніколаса Мадуро: він заявив, що в дефіциті туалетного паперу винна не опозиція, а... увесь народ. Ельджурі твердить, що жителі Венесуели занадто багато їдять і, як результат переїдання, використовують занадто багато туалетного паперу.

Таке пояснення Ельджурі не могло залишитися без уваги. Воно одразу ж викликало гнів та глузування в країні, в якій зараз спостерігається гостро нестача товарів першої необхідності.

З полиць магазинів Венесуели зникли практично усі товари, а населення країни перебуває на межі розпачу.

Що ж стосується заяви глави статистичного управління, то приводом для висунення настільки оригінальної версії стали результати проведеного статуправлінням опитування. Згідно із ними, 95% венесуельців, які раніше страждали від сильного недоїдання, зараз харчуються як мінімум тричі на день.

На превелике щастя для самого Еліаса Ельджурі, про нього та про дурницю, яку він бовкнув, всі забули, перекинувши всю увагу на куди гучніший скандал. В його центрі опинився відомий на всю країну телекоментатор Маріо Сільва, який звинуватив Діосдадо Кабелло, спікера парламенту і заступника лідера Соціалістичної партії, в корупції та змові проти президента Мадуро.

Маріо Сільва був одним з найближчих соратників Уго Чавеса. В пресі ж з'явилися роздруківки його розмови з Арамісом Паласіосом, що на даний час є главою кубинської розвідки. За словами Сільво, все, що цікавить Кабелло, - це гроші та влада. У розмові він також зазначив, що прихильники Кабелло можуть закликати військових до заколоту.

Коли ж інформація, яка призначалася явно для вибраного кола людей, стала надбанням громадськості, Сільва заявив, що нічого такого Паласіосу не говорив і що запис сфабрикований його ворогами. Проте венесуельцю мало хто повірив.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.