Депортованому "за красу" чоловікові таємнича незнайомка подарувала "Мерседес" Автор: lesya · Опубліковано: 29.05.2013 20:31 · Розділ: Події у світі

Досить цікавий випадок, що стався нещодавно в Саудівській Аравії, закінчився не менш цікаво: чоловіка, якого депортували з країни за те, що він занадто красивий, щедро обдарували - тепер він став власником Мерседеса G55. За словами депортованого Омара Боркана аль-Гала (Omar Borkan Al Gala), якась таємнича незнайомка подарувала йому розкішний Mercedes G55. Про це аль-Гала розповів в інтерв'ю американському журналу In Touch Weekly.

Чоловік повідомив, що подарунок він отримав якраз на свій день народження. І, як це й годиться для сюрпризів і таємничих подарунків, спосіб вручення цього авто вражав не менше: автомобіль підвезли до його дому, попросивши підписати документи, що встановлюють власність. Аль-Гала розповів, що не знає імені жінки, яка зробила йому такий дорогий подарунок.

Чоловік також розповів, що депортація з Саудівської Аравії зробила його вкрай популярним, а це обернулося для нього чималим прибутком. Так, «занадто красивий чоловік» почав отримувати безліч вигідних пропозицій, щоб знятися у фільмах та рекламі.

На даний час, за словами Омара Боркана аль-Гали, він готується до виходу короткометражного фільму під назвою «51», де виконав головну роль.

У фільмі знався ще один популярний арабський актор – Навідь Нагебан, відомий глядачам за серіалом «Homeland». Також з його участю вийшов календар на підтримку прав жінок Саудівської Аравії. «Я щодня дякую Богові за те, що сталося», - прокоментував аль-Гала можливості, які подарувала йому така неочікувана популярність.

Нагадаємо, що в квітні цього року трьох чоловіків депортували із Саудівської Аравії, пояснивши причину такого рішення тим, що чоловіки – занадто красиві, і хтось із присутніх дам може у них закохатися. Серед числа депортованих опинився й поет, актор і фотограф Омар Боркан аль-Гала. Рішення про депортацію було прийняте шаріатською гвардією - релігійною поліцією Саудівської Аравії, яка підкоряється державному Комітету пропаганди чесноти.

Передумовами до такого кардинального кроку стала присутність в рамках заходу однією художниці, в’їзд якої в країну не був дозволений.

Зазначимо також, що протистояння шаріатської гвардії та місцевих правоохоронців триває досить давно, і часто рішення, прийняті двома установами, суперечать одне одному. Громадянам країни та туристам доводиться з цим миритися.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу