Де в Києві познайомитися c чоловіком мрії Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.05.2013 15:49 · Розділ: Розваги

Холодна, довга зима повільно відступає, а з приходом весни кожній жінці або дівчині хочеться ласки, турботи і тепла. Сама природа налаштовує на романтичний лад, і добре, якщо поруч є хтось, готовий цей настрій розділити. А що робити самотнім пані? Тут вихід один: відкинути усі сумніви і, озброївшись шармом і чарівливістю, відправитися на пошуки кавалера. Тим більше що Київ ніби створений для закоханих, і тут є безліч місць, де можна прекрасно провести час. Проте нас цікавлять знайомства.


Київ - велике місто, тому вважатимемо, що з пошуками чоловіка своєї мрії нам повезло.

1. Якщо ви - любителька морських подорожей і круїзів, то для знайомства з чоловіком своєї мрії прекрасно підійде дніпровська романтика - річкові круїзи по Дніпру, які якщо і відрізняються від морських подорожей, то не поступаються їм по красі і незвичності.

Плюси: чоловіки, з якими ви познайомитеся тут, швидше за все - непоправні романтики, тому всілякі квіти, ресторани і подарунки вам забезпечені. Навколишня атмосфера налаштовує на сприятливий для невимушених знайомств лад. І навіть якщо ви не знайдете нікого відповідного, то просто добре відпочинете.

Мінуси: якщо раптом ви зрозумієте, що потенційний кавалер вам абсолютно не підходить, вам нікуди буде від нього втекти - не в річку ж стрибати все-таки.

2. Якщо круїзи по Дніпру вам не подобається, можете знайомитися на пляжі: тут вже точно вибір чоловіків великий.

Плюси: ви зможете розгледіти усі достоїнства фігури потенційного партнера, показавши свої власні; щоб познайомитися, не доведеться додавати багато зусиль.

Мінуси: ваша фігура може зіграти з вами злий жарт, адже пляж - це місце, де перший погляд падає саме на тіло, і будь-який недолік може бути розцінений як відсутність догляду за собою.

3. Прекрасним місцем для знайомства є спортзал.

Плюси: завівши знайомство тут, можете бути упевнені, що людина, яку ви зустріли, доглядає за собою, він сильний духом, організований і уміє брати себе в руки. У вас є мінімальний набір загальних інтересів - спорт, що вже дуже добре. Зав'язати бесіду дуже легко.

Мінуси: ви можете потрапити на самозакоханого екземпляра, який тільки і робить, що заглядає в дзеркало на свої м'язи і пози.

4. Супермаркет. Плюси знайомства в супермаркетах - очевидні: поглянувши на покупки чоловіка, ви можете багато про нього дізнатися(смаки, переваги, сімейний стан).

Мінуси: часом можна неправильно зрозуміти купівлю памперсів або предметів жіночої гігієни, поклавши хрест на потенційному кандидатові в кавалери.

Шукаєте комп'юторщика? Для вас заклади з сервісного обслуговування, заправка картриджей в г. Киев та іншого гарантійного обслуговування техніки. Плюси: добре налагоджена техніка в вашому домі. Мінуси: хлопці, що приділяють багато часу своїй роботі не зможуть багато часу приділяти вам. Тому будьте готові до того, що єдиним способом провести вечір з коханим буде спільна комп'ютерна гра.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.