Джон Бон Джові присоромив Джастіна Бібера Автор: lesya · Опубліковано: 28.05.2013 20:48 · Розділ: Музика

Популярний виконавець Джастін Бібер, улюбленець мільйонів, знову втрапив в досить неоднозначну ситуацію - цього разу він піддався критиці легендарного рок-музиканта Бон Джові. Так, лідер рок-групи Bon Jovi Джон скритикував популярного канадського виконавця за те, що він виявляє неповагу до своїх шанувальників.

За даними New York Post, критикуючи Джастіна, Бон Джові звернув увагу на регулярні та досить істотні затримки початку концертів цього кумира багатьох підлітків. Останньою краплею стало нещодавнє шоу Бібера, яке проходило в Лондоні і розпочалося з запізненням в дві години. З’явившись на сцені, 19-річний поп-співак пояснив таку тривалу затримку «технічними проблемами».

Проте таке пояснення, якщо і розрадило палких шанувальників, задовольнило, схоже, не всіх. Джон Бон Джові заявив, що Біберу має бути соромно за таку поведінку й таке нахабне ставлення до фанів. «Один раз ще можна пробачити. Проте коли це вже стає тенденцією, шанувальники не пробачать такої неповаги до себе. Це зовсім не круто, ти просто бовдур», - звернувся рокер до поп-зірки.

Зауважимо, що злість Бон Джові зовсім небезпідставна: подібні затримки концертів Бібера стали свого роду «традицією», принаймні в цьому турі. Так, у Москві шоу також почалося з запізненням в дві години. Така поведінка канадського співака не лише злить його фанатів, але й призводить до того, що неповнолітні шанувальники співака змушені залишати майданчик, так і не дочекавшись початку шоу.

Як би там не було, Джастіну Біберу варто було б звернути увагу на критику Бон Джові - як не як, той зберігає популярність протягом майже 30 років. Групу було засновано в 1983 році, і з того часу вона не перестає радувати шанувальників новими альбомами, з невеликими перервами хіба що.

Разом з тим, поведінка Джастіна Бібера дратує не лише зірок, а й звичайних людей. Саме вона дозволила йому потрапити до списку знаменитостей, які викликають найбільше роздратування публіки. Щоправда, в цьому рейтингу Джастін зайняв всього лише восьме місце. Однак те, що найбільше не до душі публіці – це, власне, його надто фривольна поведінка, яка дедалі частіше опиняється в центрі уваги папараці. Так, трохи раніше Бібера сфотографували, як він прогулювався містом з напівоголеними сідницями, потім він втратив свідомість на одному з концертів.

Тим не менше, свою досить дивну поведінку, не лише на концертах, Джастін Бібер пояснив досить просто: за словами виконавця, він просто молодий, і йому хочеться повеселитися. Коментуючи свій непристойний вигляд, виконавець зазначив, що просто не встиг переодягтися по дорозі в готель, тоді як фотографії в протигазі перетворив у звичайнісінький жарт. А втрата свідомості – це взагалі зразок альтруїзму: мовляв, виконавець, почуваючись погано, не хотів розчаровувати виконавців, отож, незважаючи на грип, продовжував співати.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу