Скоро в продаж надійде "віагра для жінок" Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2013 21:42 · Розділ: Медицина

За даними Daily Mail, вже в недалекому майбутньому жінки «зможуть купувати власну версію віагри». Нові пігулки, які підвищуватимуть у жінок сексуальне бажання та статевий потяг, планує випустити компанія Emotional Brain. Новий препарат отримає назву Lybrido, а їх дія полягає в підвищенні жіночого лібідо, дозволяючи відчувати при цьому більше задоволення від сексу. До складу препарату входить комбінація тестостерону та засоби, які на зразок віагри чинять вплив на наш мозок і на тіло.

За словами експертів, попередні спроби створити щось подібне закінчувалися невдачею, оскільки низький рівень жіночого лібідо часто зумовлений саме психологічними, а не фізичними факторами, зауважується у статті.

На сьогоднішній день новий засіб випробували на двох сотнях жінок. Учасниці експерименту, які приймали засіб, відзначили, що вони частіше займалися коханням та отримували значно більше задоволення від сексу, ніж в без препарату.

Крім того, вживання пігулок підвищує ймовірність досягнення оргазму. При цьому в деяких жінок спеціалісти спостерегли й побічні ефекти у вигляді головного болю та почервоніння в області обличчя або шиї.

У даному контексті сексопатолог Ендрю Голдстін зазначив, що перед тим, як запустити препарат у масовий продаж, фармацевтичним компаніям доведеться довести, що вони не перетворять жінок у німфоманок.

Однак засновник компанії Emotional Brain Адріан Тейт переконує, що на сьогоднішній день у 43% жінок спостерігається зниження лібідо, а цей засіб просто підвищуватиме низьке лібідо до нормального рівня.

Поки що нідерландська компанія зберігає склад своїх ліків у таємниці, а вже через три роки препарат повинен надійти у масовий продаж. Проте недавно з’явилася інформація, що до складу препарату входитиме тестостерон і ще одна активна «віагроподібна» речовина.

Наступну стадію клінічних випробувань планують завершити до 2016 року, після чого компанія хоче випустити ліки на ринок Європи та США.

До речі, над винаходом «жіночої Віагри» працювало чимало вчених. В листопаді минулого року клінічні випробування «жіночої Віагри» у вигляді назального гелю розпочали австралійські вчені. Вони випустили препарат під назвою Tefina, до складу якого також входить тестостерон. Рівень цього гормону значно підвищується у жінок, які відчувають сексуальне збудження. Зв'язок між рівнем тестостерону в крові та здатністю жінки досягти оргазм була доведена вченими Сарі Ван Андерс (Sari van Anders) і Емілі Данн (Emily Dunn) ще в 2009 році.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу