Французький електромобіль подолає швидкість в 600 км/год Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2013 18:57 · Розділ: Авто-мото

Для більшості людей поняття "електричний автомобіль" викликає в першу чергу асоціацію з екологічністю цих авто, з нульовими викидами в атмосферу, з економією палива і грошей і… на цьому, здається, все, що стосується позитивних характеристик. Далі йде необхідність часто заряджати акумулятори, відсутність достатньої кількості зарядних станцій, а також відносно низька потужність.

Таке хибне уявлення спростовує французька компанія Venturi, що випускає у світ виключно високоякісні електромобілі. Її представники переконують, що такі показники, як швидкість та потужність, невід’ємна складова їхньої продукції. Вже найближчим часом компанія планує створити найбільш потужний і швидкий електричний автомобіль у світі.

Статес Хільда Пальянка Пастор (States Gildo Pallanca Pastor), президент компанії Venturi, з цього приводу зазначив, що, розробляючи проект нового електромобіля, вони використовують багаторічний досвід компанії у сфері виробництва агрегатів, здатних рухатися на електричній енергії, а також останні досягнення науки та інновації, які дозволяють максимально ефективно використовувати енергію, що призведе до економії в кінцевому результаті – саме цього, за словами Пастора, й домагаються останнім часом практично усі виробники автомобілів..

Щоб втілити свої ідеї в життя, спеціалісти Venturi об'єдналися з дослідниками університету штату Огайо (Ohio State University), в яких теж є чималий досвід в галузі створення електричних автомобілів.

Співробітництво цих двох наукових об’єктів почалося значно раніше: ще в 2010 році Роджер Шрер (Roger Schroer), водій-випробувач з дослідницького центру Transportation Research Center університету штату Огайо, здійснював заїзд на спідстері Venturi Jamais Contente (VBB-2.5). Він розігнав авто до 495 кілометрів на годину – ця швидкість рекордна в цілому світі.

На деякий час компанія припинила свої розробки, однак тепер їх було відновлено. В серпні цього року в Бонневілі, штат Юта, компанія планує представити нову модель швидкісного електричного автомобіля – саме він повинен подолати 600-кілометровий швидкісний рекорд. А в 2014 році Venturi має намір підкорити бар'єр в 700 кілометрів на годину.

До речі, компанія займається виробництвом не лише гоночних електричних автомобілів. Модель "Venturi America" - це електричний автомобіль типу баггі, призначений для їзди по бездоріжжю. Він оснащений двигуном потужністю в 300 кінських сил.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.