91-річна британка стала діджеєм на радіо Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2013 14:34 · Розділ: Розваги

Багато хто твердить, що молодість – це не те, як ви виглядаєте, а те, як почуваєтеся. І таке твердження далеко небезпідставне: є люди, що і в сто років здійснюють подвиги, які навіть молодим не під силу.

Взяти хоча б британку Маргарет Лі-Джонс, мешканку англійського графства Гемпшир. Ця 91-річна старенька нещодавно почала працювати ведучою програми на радіостанції Angel FM.

Проживши довге життя та досягши такого вельми поважного віку, непосидюча Маргарет зрозуміла, що сидіти спокійно перед телевізором та чекати приходу старою з косою - заняття не для неї, а для якихось немічних стариганів. Вирішивши спробувати в житті щось кардинально нове, Лі-Джонс почала працювати діджеєм на радіостанції. Спочатку вона відповідала на дзвінки в ефірі денного шоу, але згодом її допустили до мікрофону.

Маргарет стала найстарішим радіоведучим в історії, а сама жінка зізналася, що зберегти енергію їй допоміг активний спосіб життя – незважаючи на свій вік, жінка до цих пір щодня їздить на велосипеді.

Історія Маргарет – далеко не єдина у своєму роді. В Польщі, для прикладу, в одному варшавському клубі музику крутить DJ Wika Szmyt. Щоправда, ця жінка куди молодша – їй всього 73 роки, однак і обов’язків у неї трохи більше. Жінка полюбляє дивитися, як люди танцюють під її ритми, а вони, треба сказати, доволі різноманітні: диско, самба, румба. DJ Wika грає в клубі Варшави тричі на тиждень. Крім того, вона є учасницею інших музичних проектів, орієнтованих на молодшу аудиторію.

Неможливо оминути увагою і Рона Діггінса, першого діджея в цілому світі. Цей чолов’яга був родом із Бостона, і в далекому 1949 він створив перший у світі діджейський пульт. Система отримала назву "Diggola", і вона включала в себе два електропрогравачі, мікшерний пульт, світло, мікрофон та 10 динаміків.

Розповідаючи про свій винахід, Діггінс зазначав, що він нічого не придумував, а лише знайшов інший спосіб застосовувати існуючі уже речі. Проте з ним важко погодитися, адже саме Рон став засновником діджейського руху. Прототип створеної ним системи він використовував на шкільних змаганнях, а одного разу його попросили організувати дискотеку.

Так він став предметом ненависті музикантів, адже він відбирав у них їхню ж роботу. Всього за своє довге життя (помер діджей у 90-річному віці) Рон провів більше 20 000 вечірок, а закінчив кар’єру у віці 77 років.

Джерело: http://lenta-ua.net

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.