Аpple Іphone 5s покажуть в рамках конференції у Сан-Франциско Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2013 22:41 · Розділ: Нові технології

Компанія Apple, яка вже декілька років поспіль проводить конференції для розробників WWDC, не відступить від традиції і цього року: Worldwide Developers Conference 2013 запланована на 10-14 червня. Проходитиме вона у Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США). В ході цього заходу присутнім презентують низку новинок та удосконалень, над якими зараз трудяться спеціалісти та розробники Apple.

Конференція є однією з найбільш очікуваних подій не лише для розробників, але й у середовищі фанатів продукції Apple. Мільйони шанувальників з нетерпінням чекають, чим же здивує та потішить компанія цього разу. А потішити, схоже на те, буде чим – в рамках конференції планують представити операційну систему iOS 7, а також оновлені планшетні комп’ютери iPad та iPad mini.

Проте найбільш очікуваною новинкою, ймовірно, стане iPhone 5S – принаймні, цього дуже б хотілося шанувальникам попередніх версій пристрою. Щоправда, офіційної інформації стосовно виходу пристрою немає, проте шанс, що його анонсують в рамках конференції, існує, хоча не такий уже й високий.

Зауважимо, що розмови навколо релізу Apple iPhone 5S ведуться вже досить давно. Спершу повідомлялося, що пристрій анонсують на початку літа, тоді як старт продаж apple iphone 5s був запланований на липень цього року. Проте незабаром інформацію спростували, і почали з’являтися повідомлення, що презентація смартфону відкладеться до осені. А тепер у фанатів знову з’явилася надія: ходять чутки, що смартфон все-таки анонсують під час конференції. З чуток також стало відомо, що нова версія смартфону працюватиме на основі чотирьох’ядерного процесора А7. Крім того, удосконалить компанія і фотокамеру: розумний спалах з двома світлодіодами зможе досконало регулювати баланс білого, що в результаті дозволить отримувати набагато якісніші та природні знімки.

Як би там не було, в незалежності від того, чи вдасться публіці побачити apple iphone 5s, конференція залишається вагомою подією як в житті самої компанії, так і в світі новітніх технологій в цілому. До речі, потрапити на цю конференцію не так уже й легко, а, якщо бути точним, то практично неможливо: цього року квитки на неї розійшлися всього за дві хвилини. І це при тому, що вартість одного квитка перевищує 1600 доларів. Всього на конференції має бути близько тисячі розробників компанії, які розкажуть присутнім про особливості роботи компанії.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.