Super Slim Spy Pen — кулькова ручка з прихованою камерою Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.11.2016 14:42 · Розділ: Нові технології

Вже неодноразово з'являлися різні шпигунські предмети для проведення прихованої зйомки, а нещодавно в продаж поступила новинка під назвою Super Slim Spy Pen, яка відноситься саме до таких продуктів. Виробникові вдалося розмістити в простій кульковій ручці відеокамеру з батарейками, при цьому, її розміри залишилися більш ніж переконливими. Діаметр виробу складає всього 13 мм і, звичайно, пересічна людина не помітить маленького отвору, через який здійснюється запис відео або фотосесія.

Фото взято з сайту mobiset.ru
Фото взято з сайту mobiset.ru

Канцтовари для школярів та офісу можна придбати на сайті
http://www.parusplus.com.ua/. На сайті можна знайти великий вибір ручок, зошитів та альбомів. На сайті також є вибір дитячих шкільних портфелів та рюкзаків хорошої якості. Тут також можна замовити офісний папір для роздруку ксерокопій. Сайт пропонує низькі ціни та доставку по всій території України. Для того, щоб знайти необхідний товар, перейдіть в зручну форму пошуку та фільтрування асортименту. Служба підтримки допоможе вам зробити правильний вибір та проконсультує щодо питань оплати.

Для активації процесу потрібно натиснути на верхню частину ручки. Відзняті матеріали зберігаються на карті пам'яті формату microSD, причому її об'єм може складати до 8 ГБ. Знайшлося в цьому нехитрому приладі місце і для акумулятора, що здатен забезпечити 7,5-годинну роботу камери, при цьому, роздільна здатність відео складає 720х576 dpi, а роздільна здатність фотографій - 1280х960 dpi.

Тепер, щоб відчути себе справжнім шпигуном, вам прийдеться стати біднішим на 74 дол. США, саме стільки просить виробник за Super Slim Spy Pen.

Джерело mobiset.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.