Найоригінальніші способи розбагатіти Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2013 21:39 · Розділ: Цікаві факти

На сьогоднішній день існує чимало способів гарно заробити чи досить швидко розбагатіти. Щоправда, далеко не всім це вдається: комусь не вистачає стартового капіталу, комусь – фантазії. Однак люди, про яких піде мова нижче, вирізняються оригінальністю та винахідливістю у справі заробляння грошей.

З-поміж усіх інших бізнесменів вигідно виділяються українські підприємці. Добре розуміючи, що головне в житті для успіху – опинитися в потрібний час у потрібному місці (а ще краще – з потрібною ідеєю в голові) вони вирішили скористатися шансом, який відкрила їм Помаранчева революція. Спостерігши, який настрій панував тоді серед частини українського населення, вони вирішили перетворити його на гроші, і почали продавати банки з «вольним повітрям Майдану». Часи змінилися, революція тепер не актуальна, однак бізнесмени продають повітря з ароматом моря, лісове та гірське повітря тощо.

Відзначилася у даному контексті й одна мешканка Чехії. Щоправда, повторити її спосіб навряд чи комусь захочеться, оскільки за свій «бізнес» жінка таки потрапила за ґрати.

Ось до чого вона додумалася: дізнавшись, що за невелику частину розірваної купюри місцеві банки повертають 25% її номіналу, а за більшу частину – відшкодовують всю вартість купюри, кмітлива жінка взялася до справи: вона зняла зі свого банківського рахунку 440 тисяч крон, розірвала кожну купюру на дві нерівні частини, і вирушила їх здавати в різні банки, отримуючи за більший шматок вартість банкноти, тоді як менші шматки були її чистим прибутком.

До речі, існують і більш чесні способи заробити гроші на… грошах, а точніше, на їх обміні. Як відомо, обмін валют завжди був справою виграшною, а сьогодні він перемістився в Інтернет-площину. Тому електронні гроші сьогодні можна обміняти багатьма способами, а на різниці курсів можна спробувати заробити. На допомогу прийде мониторинг онлайн обменников, який допоможе орієнтуватися в змінах та особливостях валютного онлайн-ринку.

Що ж стосується оригінальних способів заробітку, то тут варто відзначити і Еліаса Фергюсона, колекціонера старих газет. Залишившись без даху над головою та маючи лише колекцію в 100 000 газет, яку чолові так і не зміг продати, він від безвиході почав будувати з газет халупу. І тут його осінило: причепивши на двері вивіску з написом «Туристичний об'єкт з газет початку 20-го століття», він почав збирати з кожного відвідувача по 1 долару і дуже швидко розбагатів.

Добре відома й історія молодого американця, який одного прекрасного дня вирішив обміняти скріпку на якусь потрібнішу річ. Його заняття настільки захопило хлопця, що через десять років він виміняв особняк, не витративши при цьому ані цента.


Інші новини розділу