Британці назвали французів найбільш нахабною нацією Європи Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2013 12:46 · Розділ: Суспільство

Британці недолюблюють французів (фото з inosmi.ru)
Британці недолюблюють французів (фото з inosmi.ru)

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, яку націю вважаєте найбільш нахабною? Представники якої народності своєю безпосередньою та часом грубою поведінкою змушують нас забувати, що існують такі поняття, як культура, вихованість та ввічливість? Скоріше за все, у кожного є своя власна відповідь на це запитання, а ось у британців, схоже на те, вона збігається в більшості населення – найбільш нахабними їм видаються французи.

Відповідне дослідження проводилося співробітниками вашингтонської дослідницької організацї Pew Research Centre. В його рамках було опитано більше 7600 мешканців восьми європейських країн. Учасникам задавали запитання про країни ЄС, те, як вони до них ставляться, та як ті ставляться до населення інших країн.

Результати опитування дозволили скласти уявлення про нові стереотипи, що виникли внаслідок кризи Єврозони. За таких умов Німеччина взяла на себе роль лідера у нав'язуванні непопулярних заходів суворої економії. Як результат – всі опитані погодилися, що німці - це найнадійніша нація в Європі. І лише грекам здається, що світ помиляється, і звання найбільш надійної нації заслуговують вони.

В той же час французів визнали найбільш ненадійними та украй нахабними. Щоправда,такої думки дотримуються британці, отож результати анкетування стали відображенням одвічного антагонізму цих двох націй. При цьому самі французи виявили внутрішній конфлікт: частина із них самокритично вважають себе найбільш нахабними, частина – найменш нахабною країною Європи.

Що ж стосується звання найбільш жалісливої, то практично всі назвали такою власну країну, а найменш милостивими вважають німців. При цьому сама Німеччина це звання віддала британцям, як і Франція, яка, очевидно, вирішила поститися англійцям за звання найбільш нахабних.

При цьому кількість європейців, які схвально відгукувалися про Євросоюз, знизилася на 20% у порівнянні з минулим роком. Найбільш постійними у даному плані виявилися британці, які одразу ж скептично ставилися до створення Союзу – лави прихильників втратили всього 2% голосів британців. А ось кількість французів, які підтримують ЄС, впала практично на 20%.

При цьому найскладніша ситуація стосовно позицій ЄС склалася саме у Британії, оскільки 46% опитаних голосують за те, щоб з Союзу вийти, тоді як така ж кількість опитаних висловили бажання і надалі входити до складу ЄС.

Що ж стосується думки європейців стосовно інших країн, то найменш надійною визнано Грецію, якій на п’яти наступає Італія. При цьому найбільш нахабними, незважаючи на думку британців, виявилися німці. Стосовно того, яку націю можна назвати найбільш жалісливою, думки всіх розбіглися.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.