Мачуха покарала падчерку, змусивши її носити вбрання з секонд-хенду Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2013 08:04 · Розділ: Події у світі

Досить цікаве покарання вигадала американка для своєї падчерки, виявивши, що та знущається над своєю однокласницею – мачуха змусила доньку свого чоловіка одягатися в дешеве вбрання із секонд-хенду.

Випадок стався в штаті Юта. Школярка Кайлі переслідувала свою однокласницю, насміхаючись з того, що вона носить дешеве вбрання. Не знати, скільки б іще тривали такі знущання, якби про все не дізналася мачуха Кайлі, яка придумала для дівчинки оригінальне покарання: протягом двох днів та повинна була надягати в школу вбрання, куплене в секонд-хенді, загальна вартість якого не перевищувала 50 доларів.

Дізнатися про ганебну поведінку своєї падчерки жінці допомогла вчителька, яка надіслала їй електронного листа з повідомленням про те, що дівчинка, над якою знущається її падчерка, відмовляється відвідувати школу.

Еллі (так називають жінку в пресі, та це вигадане ім’я) поговорила з Кайлі.

Та дівчинка не сприйняла її слів серйозно, продовжуючи поводитися так, як раніше. Тоді мачуха вирішила вжити серйозніших методів: жінка пішла до місцевого секонд-хенду, і придбала для падчерки найдешевший одяг, який там був, заплативши за нього не цілих 50 доларів – таке вбрання дівчинка ніколи раніше не носила.

Згодом, даючи інтерв’ю телеканалу KSTU-TV, Кайлі розповіла, що речі, куплені мачухою, довели її до сліз. Вона зауважила, що цей урок запам'ятається їй назавжди.

Те, що американка покарала Кайлі таким незвичним способом - не дивина для США, адже тут навіть судова система відома вкрай неординарними рішеннями.

Судді часто приймають рішення, спрямовані на покарання злочинців ганебними способами – їх змушують мити туалети чи ходити з викривальними табличками на шиї. А суддя Майк Ціконетті з Лейк-Каунта, штат Огайо, просто спеціалізується на креативних вироках.

26-річну домогосподарку на ім’я Мішель Мюррей він змусив провести ніч на холоді в глухому дрімучому лісі – це за те, що вона відвезла туди й покинула 35 кошенят. Суддя розповів, що вирок повинен змусити жінку відчути біль, який відчували нещасні тварини, яких вона покинула. Більшість із них загинули в лісі від холоду.

Чоловіка, в якого правоохоронці виявили заряджений пістолет, володів яким він на незаконних оновах, суддя відправив в морг, щоб той глянув на трупи.

Підлітків, що прокололи шини шкільного автобуса, суддя змусив влаштувати пікнік для учнів молодших класів.

Джерело: http://hohota.net/ http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу