На Уралі поліцейські накрили найбільший завод підробок Chanel Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2013 09:03 · Розділ: Події у світі

Любите дороге та якісне взуття і вважаєте, що це та річ, на якій не варто економити? Що ж, імовірніше за все, ваша точка зору вірна - якісне зручне взуття - це не лише комфорт для ваших ніг, але й здоров’я та нормальне функціонування всього опорно-рухового апарату. Однак викласти кілька тисяч доларів за пару туфель - це вже занадто, особливо, якщо це туфлі від Chanel, виготовлені на… Уралі. Так-так, виявляється, протягом декількох місяців тут функціонував завод, який підробляв продукцію знаменитого бренду. Цікаво, скільки ж шанувальниць модного дому встигли прикупити собі нову пару взуття, виробленого майстрами з підробок - китайцями?

Завод, який на сьогоднішній день є найбільшим заводом з підробки взуття елітної марки, виявили правоохоронці Свердловської області. На заводі трудилося 110 китайців.

Розташовувалася фабрика в невеликому селищі Атіг під Єкатеринбургом. Завод, оточений високим парканом, довший час не привертав нічиєї уваги: раніше тут виготовляли новорічну мішуру на більш-менш законних основах, однак в останні місяці напрям роботи заводу змінився, і тут почали майструвати жіночі туфлі з ярликами відомого французького бренду Chanel.

Співробітники підприємства працювали по 24 години на добу в чотирьох брудних цехах, повітря в яких був просочене хімікатами. Щоб могти хоч якось дихати, китайці працювали в спеціальних масках. За кожним їхнім кроком суворо стежила охорона, а по всьому периметру будівлі було встановлене відеоспостереження.

Однак хтось повідомив у поліцію, що на підпільному заводі з виготовлення взуття Chanel працює близько сотні мігрантів, які трудяться у вкрай важких та неможливих умовах. Поліція відреагувала одразу, відправивши туди своїх співробітників при силовій підтримці спецназу, які виявили безліч порушень антисанітарного законодавства та авторських прав.

Представники правоохоронних органів були шоковані тими умовами, в яких доводилося працювати іноземцям.

Харчувалися китайці в брудному харчоблоці, який був для них і спальнею з кількома матрацами. Огидний запах затхлості та хімікатів стояв пеленою в усіх приміщеннях, а співробітники цеху з вигляду були втомленими та хворобливими.

Всього поліцейські вилучили 3650 пар взуття. Одна пара взуття коштувала близько 25 тисяч рублів. Скоріше за все, підроблені туфлі продавали у великих торгових центрах країни.

Джерело: http://newsland.com/news

Інші новини розділу