Кілька речей, які вбив Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2013 20:38 · Розділ: Нові технології

Кілька днів тому у світі відзначали Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства. З цієї нагоди популярне британське видання Daily Telegraph вирішило пригадати ті речі, які «вбив» Інтернет. Такий речей, як виявилося чимало: британці назбирали цілих три десятки. Всі ми, звісно, називати не будемо, однак деякі розглянемо.

Перше, що спало на гадку британцям при складанні списку, - це ввічлива суперечка. Так-так, саме з появою Інтернету та анонімності в Мережі користувачі часто переступають межу дозволеного: навіщо стримувати емоції, якщо й так ніхто не догадається, хто пише злостиві та вульгарні коментарі…

А чи знайома вам ситуація, коли в альбомі подобається всього одна пісня, але щоб її почути, доводиться прослуховувати всі треки від початку до кінця? З появою Інтернету ця необхідність зникла – всього за кілька секунд в мережі можна відшукати необхідну композицію. Більше того, саме Інтернет став убивцею музичних магазинів, адже нема потреби платити за магазинні ліцензійні диски з музикою, якщо її можна скачати в Інтернеті на піратських сайтах зовсім безкоштовно, чи не так?

Попсував Інтернет і чиюсь репутацію, а помилки та вчинки, які раніше могли б канути у забуття, стають надбанням громадськості, зокрема Інтернет-громадськості. А це означає, що інформація про гучні скандали «зависне» в Інтернеті назавжди, і з кожним роком все більше користувачів з нею знайомитимуться. Деяким політикам, таким як, наприклад, Сара Пейлін, довелося поставити хрест на політичній кар’єрі.

Позбавив Інтернет і молодь від хвилюючого досвіду першої покупки журналу для дорослих. І для того, щоб долучитися до світу таємниць дорослого життя, підліткам нема потреби ніяковіти перед кіоском – вистачить набрати кілька слів у Інтернеті, і він вам видасть таку інформацію, від якої й журнали для дорослих зніяковіли б.

З розповсюдженням Інтернету зникла потреба і в телефонних довідниках, адже тепер для того, щоб зателефонувати в необхідну вам установу, чи знайти спеціаліста з заправки картриджей, можна скористатися пошуковиком, і ви отримаєте актуальні цифри, чого, на жаль, не скажеш про довідники.

В одній «могилі» з довідниками лежать енциклопедії: навіщо йти до бібліотеки чи колекціонувати товсті видання, у яких, до речі, не так легко відшукати необхідну інформацію, якщо можна знову ж таки про все дізнатися в Інтернеті.

Інтернет змусив людство розпрощатися з годинниками – тепер функцію відліку часу взяли на себе електронні пристрої, а годинники служать хіба що для демонстрації статусу господаря. Десь неподалік від годинників розташувалися й паперові листи, які скоро зовсім зникнуть з лиця землі.

За твердженням видання, Інтернет завдав непоправної шкоди репутації кішок та Чака Норріса, забрав у нас весь вільний час та нещадно знищив фотоальбоми.

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.