Для підтримки фізичної форми вистачить 7 хвилин фітнесу на день Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2013 14:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Цікаве дослідження провели американські вчені, результати якого можуть завести у безвихідь багатьох прихильників виснажливих фізичних тренувань тривалістю більше години. Так, за твердженням дослідників, для того, щоб привести своє тіло в форму, вистачить всього семи хвилин занять спортом щодня. І нема потреби ходити в тренажерні зали чи на фітнес, адже прості вправи, здатні укріпити наші м’язи, можна робити вдома.

Дослідження проводилося американськими вченими з коледжу спортивної медицини, розташованому в Індіанаполісі. В рамках дослідження фахівці спостерігали за організмом піддослідних, які займалися різним комплексом тренувань. В результаті вони відібрали дванадцять основних вправ, які дозволять удосконалити практично всі частини свого тіла. На кожну вправу доведеться витрачати від тридцяти секунд до однієї хвилини. Всього одне заняття займе близько семи хвилин. Результат, переконують дослідники, не змусить себе довго чекати.

Отож які вправи слід виконувати, щоб натренувати всі м’язи тіла в найкоротші терміни, займаючись при цьому всього по декілька хвилин на день? За твердженням американців, необхідно практикувати стрибки, вправи зі степом та біг на місці – ці вправи змусять інтенсивно працювати м’язи ніг та стегон. Для того, щоб натренувати м’язи верхньої частини тіла, потрібно виконувати такі вправи, як віджимання, віджимання з розворотом, присідання на стільці спиною до нього – ця вправа зміцнить трицепси. Нижню частину тіла зміцнять випади і присідання. Міцний корпус допоможуть сформувати хитання пресу.

Американці говорять, що всього два тижні таких вправ високої інтенсивності тривалістю не більше семи хвилин на день покращать стан тіла так само, як і 6-8 тижнів тренувань, заснованих на витривалості.

Секрет цієї методики – власне в інтенсивності занять. М’язи, які навіть протягом кількох хвилин змушені інтенсивно скорочуватися, продовжують працювати після закінчення тренувань. Крім того, інтенсивні заняття спортом сприяють появі мікророзривів м’язових волокон, на відновлення яких необхідно близько двох діб (48 годин) – протягом цього періоду м’язи продовжують працювати, а калорії - спалюватися. Проте у випадку з семихвилинними тренуваннями м’язи зазнають мінімум пошкоджень, і на їхнє відновлення необхідно менше часу. Тому така програма ідеально підійде для щоденного тренування.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.