У Німеччині продемонстрували сонячний аероплан, що претендує на звання найбільш швидкісного в світі Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2013 12:32 · Розділ: Авто-мото

Стурбовані ситуацією з навколишнім середовищем та загостренням життєво важливих екологічних питань, виробники сучасних транспортних засобів намагаються зробити свої продукти максимально безпечними та нешкідливими для екології. Чергову новинку в сфері екологічної авіапродукції нещодавно представила одна італійська компанія – в рамках авіавиставки у Німеччині було продемонстровано найшвидший у світі екологічний аероплан.

Міжнародна авіаційна виставка під назвою AERO проходила цими днями неподалік німецького містечка Фрідріхсхафан. Учасники виставки – авіатори та просто зацікавлені – отримали унікальну можливість побачити, як величезний «сонячний» аероплан повільно та плавно здійнявся в повітря, ширяючи у височині протягом кількох хвилин.

Екологічний аероплан, на борту якого винахідники розмістили потужні сонячні панелі, отримав назву Sunseeker Duo. Його було збудовано на основі оригінального прототипу Sunseeker I, сконструйованого ще в 1990 році. Проте для створення оновленої моделі аероплану використовувалися інноваційні сонячні панелі, потужність та ефективність яких зросла на цілих 50% у порівнянні з моделлю 23-річної давності.

Аероплан
Аероплан

Демонстрація тривала протягом двадцяти п’яти хвилин – увесь цей час аероплан ширяв у повітрі над містом, використовуючи для цього виключно енергію, акумульовану за допомогою сонячних панелей та акумуляторів.

За словами творців аероплану, по закінченню виставки їхнє творіння транспортують до Італії, де його чекають наступні етапи льотних випробувань. На даний час довжина крила аероплану перевищує 24 метри, його складно помістити в ангар, однак, ймовірно, зовсім скоро модель вдасться удосконалити. Принаймні, творці моделі налаштовані вкрай рішуче.

Тепер цей двомісний аероплан претендує на звання найшвидшого сонячного аероплана в світі, однак про те, яку максимальну швидкість може розвинути аероплан, творці чомусь вирішили промовчати.

Повідомляється також, що після завершення всіх льотних випробувань, найшвидший у світі сонячний аероплан Sunseeker Duo перетне 8 країн: Італію, Францію, Іспанію, Німеччину, Швейцарію, Австрію, Угорщину та Словенію. При цьому працюватиме він виключно на сонячній енергії, не використовуючи ні грама пального.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.