Фотографи оголосили про намір бойкотувати Бейонсе Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2013 12:37 · Розділ: Музика

Нещодавно знаменита співачка Бейонсе опинилася в центрі скандалу: представники асоціації фотографів оголосили про намір бойкотувати співачку. Причина тому – заборона професійним фотографам знімати концерти співачки, яку нещодавно оголосила виконавиця.

Кількома днями раніше прес-секретар Бейонсе отримав листа з попередженням, у якому зазначалося, що асоціація має намір занести співачку до чорного списку свого союзу, якщо та не зніме обмеження на зйомки концертів її туру.

У листі зазначається, що представники асоціації розуміють занепокоєння Бейонсе власним образом в пресі, і природнім є її бажання контролювати цей образ, та якщо говорити про довгострокову перспективу, то скасування заборони має більше переваг. В результаті такого кроку «в пресі з’являться чесні, об'єктивні фото, які однаково зіграють на руку і вам, і нам», - говориться в заяві.

Заборону на зйомки співачка ввела наприкінці минулого місяця, запропонувавши пресі використовувати роботи офіційного фотографа співачки. Проте видання вирішили скористатися фотографіями, зробленими відвідувачами концертів на камери мобільних телефонів. Такі знімки доступні за вільною ліцензією, хоча й поступаються вони фотографіям професійним, як за технічними характеристиками, так і за художніми якостями. До того ж, в переважній більшості випадків вони ще менш утішні, ніж фото, викладені на BuzzFeed.

Експерти припускають, що поштовхом для введення заборони стали події, що відбувалися в лютому цього року. Тоді на сайті BuzzFeed було опубліковано добірку фотографій, на яких зірка була зображена під час свого виступу на Супербоулі. Однак через деякий час після появи знімків представник Бейонсе зажадав прибрати невдалі фотографії. У відповідь на це сайт BuzzFeed створив для невдалих знімків окрему галерею, назвавши її «Невтішні фотографії Бейонсе, які її прес-секретар просила не показувати».

Нагадаємо, що світове турне Бейонсе під назвою «Mrs. Carter» стане четвертим в кар'єрі співачки. Стартувало воно в квітні цього року в Белграді, і на даний час триває європейська частина туру, отож бойкот американської асоціації не пошириться на європейських фотографів. Проте, згідно із програмою, гастролі повинні закінчитися у США, а фінальні концерти пройдуть на нью-йоркському стадіоні «Барклайс-центр».

А тим часом Бейонсе скасувала свої бельгійські концерти – того вимагали її лікарі. За словами офіційних представників співачки, причина тому – перевтома і зневоднення, в той час як у пресі почали з’являтися чутки про вагітність виконавиці.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу